• Kategorie
  • Parametry
  • Masturbatory Flashjack

Spełnij swoje głęboko skrywane fantazje, wybierając masturbatory Flashjack. To jedne z najczęściej wybieranych gadżetów erotycznych, dzięki którym można wznieść się na wyżyny przyjemności – solo lub w miłosnym trójkącie.

Seks oralny czy analny? Ty decydujesz

Masz ochotę na seks oralny? A może fantazjujesz o seksie analnym – nie tylko z kobietą, ale i mężczyzną? Wszystkie te „zachcianki” spełniają masturbatory Flashjack. Powstały z myślą o różnych potrzebach, dlatego w ofercie znajdziesz:

  • masturbatory z otworem odbytowym,
  • masturbatory z otworem w kształcie ust.

Wybierz swój ulubiony i zacznij czerpać jeszcze większą przyjemność.

Postaw na wysoką jakość i 100% dyskrecji

Masturbatory Flashjack zostały wykonane z mistrzowską precyzją. Wyprodukowano je w technologii SuperSkin, dlatego są delikatne i miękkie – do złudzenia przypominają prawdziwą skórę. Są jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu – szczególnie w połączeniu z odpowiednim lubrykantem.

Wiadomo, że zabawa z masturbatorami może być krępująca. Dlatego gadżety Flashjack wyglądają niepozornie – przypominają latarkę, więc nikt nie odkryje Twojego sekretu.

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg