• Kategorie
  • Parametry
  • Masturbatory oralne

Masturbator Suck off!
Produkt niedostępny

Chcesz poczuć przyjemność płynącą z seksu oralnego? Gdy nie masz odpowiedniego towarzystwa, maturbatory oralne nigdy Cię nie zawiodą. Sztuczne usta zaprowadzą Cię na szczyty rozkoszy, zapewniając intensywne doznania.

Masturbatory oralne dopasowane do potrzeb

Mężczyźni mają zróżnicowane potrzeby, dlatego nowoczesne gadżety erotyczne starają się im sprostać. Masturbatory oralne dostępne są w wielu różnych modelach – począwszy od klasycznych ust (także ust gwiazd porno), a skończywszy na wersjach z dodatkowymi wypustkami. Dzięki temu możesz liczyć na nieziemskie doznania – mała dziurka zapewni uczucie ssania.

Małe, ale wiele potrafią

Tak jak nie ocenia się książki po okładce, tak nie należy oceniać masturbatorów oralnych po wielkości. Większość modeli ma kompaktowe rozmiary, co rekompensuje intensywność doznań. To zasługa szeregu nowoczesnych rozwiązań – wszystko po to, aby jeszcze bardziej urealnić doświadczaną rozkosz.

Wybierz swój ulubiony model masturbatora, by przypomnieć sobie jak „pracują” sprawne usta.

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg