• Kategorie
  • Parametry
  • Stymulatory powietrzne

Stymulatory powietrzne zmieniają zasady gry w świecie sex zabawek dla Niej. Jeżeli masz ochotę doświadczyć nieziemskich orgazmów – takich, jakich nie przeżyłaś jeszcze do tej pory – koniecznie sięgnij po któryś z nich. Ekscytujące doznania czekają właśnie na Ciebie!

Jak działają stymulatory powietrzne?

Stymulatory powietrzne nie wibrują jak tradycyjne gadżety. Większość z nich nawet nie dotyka Twojego guziczka. Ich zadaniem jest wytworzenie specjalnego podciśnienia, które sprawia, że w Twoim ciele zaczyna się roztaczać maksymalna przyjemność. Unikalne wrażenie ssania sprawia, że na szczyt docierasz szybciej niż kiedykolwiek! Te gadżety pracują dyskretnie, ale z mocą, której nie czułaś nigdy wcześniej. Spróbuj raz, by zakochać się na zawsze!

Sięgnij po nie zarówno podczas zabaw solo, jak i wówczas, gdy chcesz urozmaicić grę wstępną z ukochaną osobą. Pamiętaj: przed przystąpieniem do pieszczot, sięgnij po odrobinę dobrego lubrykantu na bazie wody, aby było jeszcze rozkoszniej!

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg