• Kategorie
  • Parametry
  • Sztuczne pochwy

Masz ochotę na zabawę solo lub zamierzasz stworzyć miłosny trójkąt? Sztuczne pochwy to idealne rozwiązanie. Sięgnij po nie, by zapewnić sobie stały przypływ przyjemności – gdziekolwiek jesteś. Wykonane z dbałością o najmniejszy detal, są bezpieczne i wygodne w użyciu. 

Sztuczne pochwy w nowoczesnym wydaniu

Sztuczne pochwy to gadżety, które już dawno przestały być „bierne”. Niektóre modele zostały wyposażone w system wibracji, by zapewnić jeszcze intensywniejsze przeżycia. Dzięki temu możesz samodzielnie decydować o odczuciach. Natomiast wszystkie mają teksturowany wewnętrzny tunel, który także wpływa na jakość doznań.

100% dyskrecji

Sztuczne pochwy to gadżety, które zapewniają dyskrecję. To co najcenniejsze skrywa się w niepozornych opakowaniach. Wyglądając np. jak puszka piwa, latarka czy bidon, nie manifestują swojej zawartości. Dzięki temu ze sztucznej waginy możesz korzystać bez obaw o to, że ktoś odkryje zawartość. Wszystko pozostanie Twoją słodką tajemnicą.

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg