Praktycznie każdy mężczyzna marzy o większym członku. Takim konkretnym drągalu, jakiego oglądać możemy na filmie erotycznym – dużym, twardym, sterczącym tak, że mógłby robić za maszt do flagi. Szukając sposobów na zmianę swojego zaganiacza w rozmiar XXL często rzuca się w oczy propozycja skorzystania z pompki powiększającej do penisa. Czy one naprawdę są skuteczne? Owszem, są. Chociaż nie do końca tak, jak mężczyznom się wydaje.

JAK DZIAŁA POMPKA DO PENISA?

Na początek parę słów teorii. Budowa pompki składa się z dwóch głównych części:
  • cylindra – do którego penisa należy wprowadzić;
  • mechanizmu pompującego – jego głównym zadaniem jest wytworzenie podciśnienia.
Cylindry, niezależnie od modelu, są do siebie podobne. To po prostu tuba, zakończona z jednej strony uszczelką, a z drugiej połączona z mechanizmem pompującym. Pompowanie powoduje, że w tubie wytwarza się podciśnienie. Uszczelka zas odpowiada za to, by powietrze nie dostawało się do środka. Bez niej cała zabawa z pompką nie miałaby sensu.
pompka-do-penisa-prozniowa pompka-do-penisa-z-pistoletem pompka-do-penisa-automatyczna pompka-do-penisa-z-manometrem

Na rynku możemy wyróżnić głównie dwa rodzaje pompek – próżniowe oraz wodne. Pierwsze działają po prostu z powietrzem, podczas gdy drugie wymagają nalania do tuby wody. Zarówno jedne, jak i drugie pomagają zintensyfikować doznania podczas seksu. Niezależnie od wersji, podczas pompowania wytwarzane jest podciśnienie. I ono właśnie sprawa, że penis faktycznie się powiększa. Czysta fizyka i biologia. Do potraktowanego podciśnieniem penisa napływa większa ilość krwi niż zazwyczaj, ciała jamiste są mocniej wypełnione, oczywiste jest więc, że i on staje się większy niż na co dzień. Efekt WOW murowany. A jak jest z jego trwałością, czy faktycznie wystarczy pompować sobie małego co wieczór, a po miesiącu będzie można zawstydzić Łysego z Brazzers? Nie do końca...

JAKI EFEKT DAJE POMPKA EREKCYJNA?

Pompka faktycznie powiększa członka i co do tego nie ma większych wątpliwości. Jednak jest to powiększenie nie trwające zbyt długo. Po użyciu pompki można mieć bardzo fajny seks i zaskoczyć partnerkę rozmiarem, jednak następnego dnia wzwód będzie już normalnej wielkości. Chyba że znowu sięgniecie po pompkę. By efekt był naprawdę trwały pompki należy używać regularnie i przez długi czas. Ćwiczyć z nią 2-3 razy w tygodniu przez kilka miesięcy, zażywać przy tym suplementy - tabletki na erekcję, a wtedy jest szansa, że zauważycie przyrost i większy penis zostanie z wami na dłużej.
Czy to oznacza, że pompki do penisa są nieskuteczne? Absolutnie nie. Mają bardzo użyteczne zalety:
  • powiększają penisa bezpośrednio przed seksem, przez co w jego trakcie kobieta jest bardziej usatysfakcjonowana, a jej podziw dla partnera rośnie równie mocno, co jego członek;
  • większy penis – nawet chwilowo – od razu sprawia, że facet czuje się bardziej męsko i jest z siebie bardziej zadowolony i dumny. To też się liczy :)
  • pompki doskonale sprawdzają się przy problemach z erekcją. Nie każdemu staje na baczność tak szybko, jakby tego chciał, albo po paru minutach opada smutno na boczek. W takiej sytuacji pompka erekcyjna niemal błyskawicznie sprawi, że w penisie żywiej popłynie krew – dosłownie – i będzie on gotowy stanąć na wysokości zadania.
Właśnie ta ostatnia funkcja jest w pompkach do penisa najbardziej przydatna. Nie samo powiększenie na stałe, które być może uda się osiągnąć, a być może nie. Ale fakt, że penis faktycznie stanie i że będzie przy tym większy i bardziej naprężony jest wart każdej złotówki.

Szczególnie odczują to panowie, którzy często bywają zmęczeni, mają ochotę na seks, ale brak im sił. Problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji są często połączone z wiekiem, z chorobami układu krążenia, cukrzycą, urazami i schorzeniami kręgosłupa. W takiej sytuacji pompka próżniowa jest doskonałym rozwiązaniem. Dodatkowo można się także wspomóc później pomóc sobie jeszcze, nakładając pierścień erekcyjny na penisa, by mieć większą pewność, że wzwód będzie mocny i długi.

JAK JEJ UŻYWAĆ?

Skoro już wiecie, jak faktycznie działa ten instrument, to teraz słów kilka o tym, jak go bezpiecznie używać. Niewątpliwie trzeba robić to z głową. Przede wszystkim przy używaniu pompki do penisa nie można się spieszyć i działać na łapu – capu. Tu nie chodzi o to, żeby napompować go na maks, ile fabryka dała. Lepiej zacząć powol niż rzucać się na głęboką wodę. 

Tuba ma zawsze z grubsza taki sam kształt, ale w zależności od modelu może różnić się rozmiarem. Nie może on być na styk, bo powiększający się penis będzie bardzo nieprzyjemnie ocierał się o ścianki cylindra. Musi mieć trochę miejsca dla siebie. Fajnie jest, jeśli pompka ma podziałkę. Można na niej obserwować jak rośnie i naocznie przekonać się, że to faktycznie działa. W tym celu najlepiej sprawdzają się pompki z przezroczystym cylindrem.
Mechanizm pompujący to najczęściej gruszka albo jakiś uchwyt tłokowy lub pistoletowy. Te ostatnie dają większą kontrolę nad siłą ssania, chociaż oczywiście każda pompka zawsze ma spust, zaworek którym błyskawicznie przywrócicie normalne ciśnienie w tubie. Na pewno przydatny jest też wskaźnik ciśnienia – manometr, dzięki któremu precyzyjnie możecie je kontrolować i stopniowo powiększać. Najwygodniejsze są pompki automatyczne, obsługiwane z panelu sterującego. Full wypas i full kontrola.

Warto najpierw nałożyć środek nawilżający, pamiętając, że jeśli pompka ma uszczelkę silikonową, to powinien być to lubrykant wodny. Potem można się penisem trochę pobawić. Rozgrzać go i pobudzić. Zacząć pompować powoli, uważając, żeby nie przesadzić. Jeśli w jakimś momencie pojawi się ból czy dyskomfort, od razu mówicie STOP i spuszczacie powietrze. Jedna sesja nie powinna trwać dłużej niż 10-15 minut, a na początek może nawet 5-10minut.

I jest. Duży – sporo większy, niż bez pompki. Twardy, sterczący, dokładnie taki, jak widzieliście ostatnio na filmie. Po prostu imponujący i gotowy do seksu. Nawet niekoniecznie od razu. Jeśli erekcja opadnie, a następna nastąpi w ciągu mniej więcej pół godziny, to efekt powinien być nadal widoczny.
 
Czyli to prawda, że pompki do penisa działają. W czasie seksu może być on widocznie większy, grubszy, bardziej męski. Świetnie pomagają też osobom mającym problem z erekcją, trudność ze wstaniem czy zbyt wczesnym opadaniem. Warto rozważyć taki zakup, jeśli chcecie poprawić swój – i partnerki – seks małym kosztem i niewielkim wysiłkiem.