Wibratory dla par to akcesoria, które dostarczają wzajemną przyjemność partnerowi i partnerce. Wbrew powszechnym stereotypom, wibrator wcale nie musi być konkurencją dla mężczyzny ani tym bardziej zwiastunem tego, że nasze życie erotyczne nie układa się najlepiej. Wibratory dla par to stosunkowo nowe, a jednocześnie naprawdę warte uwagi rozwiązanie. Przyjrzyjmy się mu nieco bliżej.

 

Spis treści:

Jak to działa?  

Dlaczego warto używać? 

Seksuolodzy mówią tak! 

Wzmocnijcie swoją relację 

Jak wybrać? 

Co mówią użytkownicy? 

Jak działają wibratory dla par?

Chociaż rzecz jasna to nie kwestie techniczne są tutaj najistotniejsze, to jednak dla jasności wypada zacząć od chociaż krótkiego wprowadzenia teoretycznego na temat tego, czym są i jak działają wibratory dla par. Co do zasady, celem wibratorów dla par jest intensyfikowanie przyjemności obu stron: mężczyzny oraz kobiety. Jedna część wibratora jest umieszczana w pochwie, zaś druga w łechtaczce, co umożliwia jednoczesną stymulację łechtaczki oraz punktu G. Wibratory dla par są jednak tak zbudowane, aby umożliwiać także penetrację członkiem. Co więcej, działanie wibratora jest odczuwalne nie tylko dla kobiety, ale również dla mężczyzny.

 

Dlaczego warto urozmaicić życie seksualne?

Cóż, nie ma co się oszukiwać: po pewnym czasie bycia w związku, nasze życie seksualne chcąc nie chcąc zaczyna podlegać pewnej rutynie. Siłą rzeczy pojawia się obustronny spadek libido, seks jest coraz rzadszy i staje się coraz mniej satysfakcjonujący: brakuje nam już tego porywu i tej ekscytacji, jakie towarzyszyły nam na początku. Bardzo często sądzimy, że jest to coś na podobieństwo "naturalnej kolei rzeczy". Tymczasem, utrzymanie napięcia erotycznego w związku nie jest bynajmniej jakąś fantasmagorią. Nie jest to również rzecz bez znaczenia lub o znaczeniu drugorzędnym. Życie erotyczne to niezwykle istotna dymensja relacji miłosnej, której nigdy nie będziemy w stanie do końca zastąpić przyjaźnią, wzajemnym szacunkiem, rozmowami czy innymi koniecznymi elementami długotrwałego związku.

 

Prawdziwy seks a zabawki erotyczne - co mają wspólnego?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianej branży erotycznej. Już od samych początków mieliśmy większe aspiracje, niż bycie jedynie dystrybutorem erotycznych gadżetów, ponieważ taki status siłą rzeczy oznaczałby traktowanie erotyki jako czegoś mechanicznego i bezosobowego. Tymczasem prawdziwy seks to również sposób przekazywania sobie uczuć a nawet swoista forma wzajemnej komunikacji emocjonalnej. Często to właśnie poprzez miłosne gesty oraz inne czynności jesteśmy w stanie przekazać nasze uczucia znacznie lepiej, niż poprzez komunikację werbalną. Stąd też nasza koncepcja zabawek erotycznych. Nie jest to coś perwersyjnego ani żadna proteza prawdziwego seksu. Dzięki możliwościom, jakie otwiera przed nami nowoczesna technologia, zastosowanie erotycznych gadżetów w sypialni to także znakomita forma różnicowania naszego życia seksualnego oraz podtrzymywania wysokiej temperatury związku.

              Wibrator dla par Lovense                 Wibrator dla par Lelo Tiani 2

Seksuolodzy mówią tak!

O ile współczesna seksuologia nie wypowiada się w sposób jednoznaczny na temat wszystkich zabawek erotycznych, o tyle te z nich, z których korzysta się wspólnie - jak wibrator dla par - są właściwie jednogłośnie polecane przez seksuologów. Nie należy jednak w żadnym wypadku traktować nowoczesnych gadżetów erotycznych tylko i wyłącznie jako sposobu na urozmaicenie seksu. Korzystając z zabawek w naszej sypialni przekraczamy kolejne granice, doświadczamy nowych wrażeń a tym samym coraz lepiej poznajemy seksualność swoją oraz naszej drugiej połówki. Często okazuje się, że właśnie pod wpływem korzystania z różnego rodzaju "technologicznych nowinek" (jakkolwiek nieładnie brzmi to określenie w kontekście seksu), tak naprawdę zaczynamy odkrywać w sobie oraz w swoim partnerze zupełnie nowe, nieznane wcześniej pokłady erotycznej fantazji. Dzięki temu, każdy stosunek zamienia się w niezapomniany seans. Każdy zaś z tych seansów jest oryginalny i przynosi nam coraz to nowe doświadczenia.

 

Eksperymenty wzmacniające bliskość

Czy w ten sposób nie ryzykujemy jednak, że z czasem erotyczne zabawki staną się nam niezbędne, że bez nich nasze życie seksualne nie będzie możliwe? W żadnym wypadku: nie, i właśnie tutaj tkwi całe sedno sprawy. Wprowadzając do naszej sypialni erotyczne gadżety z czasem zaczniemy odkrywać siebie nawzajem a także poznawać coraz to nowe formy seksu. Po pewnym okresie okaże się, że do dalszych eksperymentów i dalszego poznawania siebie wibratory czy inne gadżety wcale nie są nam już potrzebne. To właśnie dlatego seksuolodzy tak pozytywnie wypowiadają się na temat erotycznych zabawek dla par: chodzi tutaj nie tylko o doraźne urozmaicenie seksu, ale przede wszystkim o otworzenie przed nami nowych erotycznych horyzontów. Brzmi nieco patetycznie? Być może. Ale naszej sfery erotycznej nie należy traktować z lekceważeniem, o czym doskonale wiedziano już w czasach helleńskich. Platońska czy też Sokratejska koncepcja "Erosa" to całościowa definicja tego, czym naprawdę jest oraz czym powinna być nasza seksualność. Kochając się z naszym partnerem nie tylko zaspokajamy potrzeby (psychologiczne czy też fizjologiczne): to także sposób budowania tej wysoce specyficznej oraz delikatnej więzi emocjonalnej, jaka łączy dwoje ludzi podczas "zażegnywania fenomenu obojętności świata na mocy erotycznego porozumienia", by zacytować tutaj Kołakowskiego.

 

Poznaj opinie o naszej ofercie, czyli wibrator dla par oraz inne rozwiązania

Wprowadzając do naszej oferty wibratory dla par braliśmy pod uwagę wszelkiego rodzaju opinie klientów, seksuologów oraz różne publikacje na temat ludzkiej seksualności. Dlatego też postawiliśmy na różnorodność. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wibrator dla pary cechujący się naprawdę wysokim zaawansowaniem technologicznym oraz mnogością różnego rodzaju funkcji, jak też akcesoria o znacznie prostszej konstrukcji. Zróżnicowanie jest obecne rzecz jasna również w zakresie rozmiarów, kolorów oraz oczywiście typów wibratorów dla par.

 

Czy możemy polecić Ci już coś teraz? Problem w tym, że nie: każda osoba jest inna. Również wewnętrzna dynamika seksualna każdej pary odznacza się odmiennymi cechami. Stąd też jakiekolwiek porady a priori po prostu nie są tutaj możliwe, byłoby nadużyciem zaufania klienta. Udostępniamy Ci jedynie naszą szeroką ofertę, łącznie z dokładnymi opisami każdego z poszczególnych wibratorów dla par. W ostatecznej konsekwencji decyzja należy jednak wyłącznie do Ciebie oraz Twojej drugiej połówki. Jeśli jednak mielibyśmy już udzielić jakiejś nie tyle porady, co wskazówki to z pewnością najlepiej jest zaczynać od mniej skomplikowanych urządzeń. Jeżeli zaś Ty lub Twoja partnerka nie do końca "czujecie temat" (na początku jest to całkowicie naturalne) warto wybierać bardziej dyskretne, kameralne wibratory dla par. W ten sposób znacznie łatwiej będzie o przełamanie początkowych oporów.

 

Opinie użytkowników

Jakie są opinie na temat wibratorów dla par oraz innych zabawek erotycznych przeznaczonych do użytku łącznie z naszą drugą połówką? Najkrócej rzecz ujmując można powiedzieć, że ten kto spróbował - nie żałuje. Poszczególne zalety wprowadzania erotycznych gadżetów do naszej sypialni opisywaliśmy już powyżej. Było to wprowadzenie teoretyczne, jednak praktyka jak najbardziej potwierdza wcześniejsze tezy.