Wibrator króliczek swoją nazwę zawdzięcza oryginalnemu wyglądowi, przypominającemu... uszy królika. Gadżet skoncentrowany jest na potrzebach kobiet, które poza wypełnieniem pochwy w czasie zbliżeń z partnerem lub masturbacji potrzebują dodatkowej stymulacji  łechtaczki. Wówczas główny trzon gadżetu wytwarza drgania wewnątrz ciała kobiety, podczas gdy dodatkowa główka masuje wrażliwe okolice łechtaczki. Sprawdź, co warto wiedzieć o tego typu akcesoriach, zanim podejmiesz się ich zakupu i co na ich temat mówią dotychczasowi nabywcy.  

>> Zobacz pikantne opowiadanie "Mój pierwszy raz z wibratorem"
i poznaj pierwszą przygodę naszej bohaterki z tym gadżetem <<

Spis treści

Zanim trafi w Twoje ręce

 Materiał, z którego wykonany jest gadżet

 Sposób zasilania i moc wibracji

 Pielęgnacja gadżetu

 Opinie i recenzje użytkowników

 

Zanim wibrator króliczek trafi w Twoje ręce

Podobnie, jak pozostałe gadżety erotyczne, również wibrator króliczek może być wykorzystywany zarówno podczas masturbacji, jak i gry wstępnej z partnerem. To mit, że tego typu akcesoria zastępują tradycyjny seks - ich kreatywne wykorzystywanie może znacząco poprawić jakość intymnych relacji. Wibrator o charakterystycznej budowie królika składa się z co najmniej dwóch trzonów wytwarzających drgania. Najgrubszy z nich ma za zadanie pobudzać pochwę kobiety, podczas gdy mniejszy delikatnie dotyka łechtaczki. W zależności od wybranego modelu króliczek może posiadać również specjalne wypustki na swojej powierzchni czy dodatkowy trzon do stymulacji analnej.

Materiał, z którego wykonany jest gadżet

Ogromne znaczenie przy wyborze gadżetu ma to, z jakiego materiału został on wykonany. Kontakt z wrażliwymi miejscami na ciele, a przede wszystkim ze skórą wymaga zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Robiąc zakupy w naszym sklepie, nie natkniesz się na szkodliwe materiały - zabawki o kształcie króliczków pokryte są sprawdzonym silikonem czy ABS. To właśnie one gwarantują, że nawet podczas intensywnej zabawy nie dojdzie do infekcji, a po dokładnym oczyszczeniu gadżet znów będzie nadawał się do użycia. O sposobach dbania o wibrator piszemy w dalszej części artykułu.

                 Wibrator króliczek Fifty Shades of Grey Darker – Oh My Rabbit                Wibrator króliczek Love Buddies Rabbit

Sposób zasilania i moc wibracji

Poza materiałem warto zwrócić uwagę również na rodzaj zasilania urządzenia oraz możliwość regulowania poziomu wibracji. Może ono być napędzane energią pochodzącą z baterii lub ładowanego akumulatora. W pierwszym przypadku w trzonie gadżetu znajduje się specjalna przestrzeń na baterie, a w drugim akcesoria podłączane są do prądu i ładowane tak, jak tradycyjne urządzenia z akumulatorami. Pełne naładowanie wystarcza na kilka godzin nieprzerwanego działania, a baterie są w stanie przetrwać nawet kilkadziesiąt dni w trybie STAND BY.
Użytkownik może mieć również wpływ na to, jak dużo poziomów wibracji będzie miało jego urządzenie. Dostępne w naszej ofercie akcesoria zapewniają cichą pracę nawet na kilkunastu poziomach drgań. Ich obsługa jest bardzo prosta - zazwyczaj trzon gadżetu wyposażony jest w specjalne przyciski do regulowania wibracji. W poszczególnych "króliczkach" macie możliwość regulowania drgań na obu trzonach, a także dodatkowych ruchów końcówki grubszego z nich. Ma on wówczas za zadanie stymulować punkt G. Warto upewnić się także, czy urządzenie jest wodoodporne, co wpłynie na komfort jego użytkowania.

Czy wibrator króliczek, czyli tzw. rabbit potrzebuje specjalnej pielęgnacji?

Istotną kwestią dla posiadaczy wibratorów powinna być ich pielęgnacja i czyszczenie. Dotyczy to również króliczków (rabbit). Dzięki temu uda się maksymalnie wydłużyć żywotność urządzenia, a przede wszystkim jego wykorzystywanie będzie w pełni bezpieczne dla użytkownika. Trzeba pamiętać o tym, aby gadżet wykorzystywany był przy użyciu właściwych lubrykantów. Akcesoria powinny być nawilżane środkami na bazie wody, które zagwarantują dodatkową przyjemność w trakcie zbliżenia, lecz nie wpłyną negatywnie na strukturę urządzenia. Unikaj lubrykantów silikonowych czy olejków, które mogą naruszyć obudowę akcesoriów. Z powodzeniem możesz sięgać po żele rozgrzewające, chłodzące czy smakowe.

Czyszczenie

Poza kwestią nawilżania istotne jest czyszczenie wykorzystywanego do zabaw sprzętu. Króliczki ze względu na wiele trudno dostępnych miejsc powinny być dokładnie opłukane wodą. Dodatkowo należy je czyścić środkami przeznaczonymi do gadżetów erotycznych, które znajdziecie w naszej drogerii. Mają one skoncentrowane działanie bakteriobójcze, odpowiedzialne za skuteczne usunięcie drobnoustrojów, przy jednoczesnym zachowaniu ostrożności dla delikatnej struktury materiału urządzenia. Po szczegółowej dezynfekcji trzeba zadbać o osuszenie gadżetu i przechowywanie go z dala od zanieczyszczeń czy tworzyw mogących spowodować uszkodzenia jego powierzchni.

Opinie i recenzje użytkowników korzystających z wibratora króliczka

Co o samych wibratorach o charakterystycznym kształcie króliczków mówią ich użytkownicy? W sieci natrafić można na wiele opinii pozytywnie odnoszących się do urządzenia Użytkownicy doceniają przede wszystkim jego unikatową budowę. Kobiety, które do osiągnięcia maksimum rozkoszy potrzebują wypełnienia pochwy i stymulacji łechtaczki, otrzymują gadżet spełniający wszystkie ich potrzeby jednocześnie. Króliczki cechują się kilkoma poziomami cichych wibracji, przez co ich właściciele mogą cieszyć się dyskretną zabawą. Wśród recenzji nie brakuje również wzmianek o wyprofilowanych trzonach urządzeń i dodatkowych wypustkach do stymulacji. Właściciele zgodnie twierdzą, że żaden z wibratorów dotąd nie zapewnił im takich doznań, jak uwielbiane "króliczki".

Trafiają w różne gusta

Opisywane urządzenia przypadają do gustu również miłośnikom analnej stymulacji. Człony przeznaczone do tego typu zabaw przybierają najróżniejsze formy, gwarantując niezapomniane doznania. Pozytywne opinie na temat "króliczków" sprawiają, że urządzenia te są coraz popularniejsze. W naszym sklepie znajdziecie specjalną kategorię z szerokim wachlarzem właśnie tych gadżetów. Znajdziecie tam akcesoria o zróżnicowanej specyfice - od odmiennych poziomów wibracji poprzez kształt aż do różnej ilości trzonów w urządzeniu.

>> Zobacz pikantne opowiadanie "Mój pierwszy raz z wibratorem"
i poznaj pierwszą przygodę naszej bohaterki z tym gadżetem <<