• Zwroty

Sprawdz-1-.png

Regulamin odstąpienia od umowy - zwrot towaru:


 

1. Na zwrot dajemy Ci aż 30 dni od dnia zakupu (ustawowo jest 14 dni). Warto wiedzieć, że zgodnie z przepisami prawa produkty z przeznaczeniem do celów higienicznych po otwarciu nie podlegają zwrotom. Dzięki tej zasadzie masz pełną gwarancję, że zawsze kupujesz oryginalny i nieużywany produkt.

2. Odstapienie od umowy jest jednoznaczne z dokonaniem zwrotu niezniszcznonego towaru

3. Zwrotu towaru należy dokonać na adres: Arena s.c. ul. Cisowa 11/208-209, 20-703 Lublin

4. Pamiętaj koniecznie o załączeniu: wypełnionego formularza odstapienia od umowy i dowodu zakupu - otrzymałeś w pierwszym mailu podczas zakupu (lub jeśli kupiłeś zalogowany znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto)

5. Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru

6. Zwrotu środków dokonujemy do 14 dni roboczych od daty otrzymania odstąpienia od umowy wraz z zakupionym nieuszkodzonym towarem

 

"Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu."

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami - pomożemy