• Zwroty

Sprawdz-1-.png

Regulamin odstąpienia od umowy - zwrot towaru:


 

1. Na zwrot dajemy Ci aż 30 dni od dnia zakupu. Należy jednak zwrócić uwagę że zgodnie z przepisami prawa produkty z przeznaczeniem do celów higienicznych po otwarciu nie podlegają zwrotom. Dzięki tej zasadzie masz pełną gwarancję, że zawsze kupujesz oryginalny i nieużywany produkt.

2. Odstapienie od umowy jest jednoznaczne z dokonaniem zwrotu niezniszcznonego towaru

3. Zwrotu towaru należy dokonać na adres: Metodo sp. z o.o. ul.Wojciechowska 5a, 20-704 Lublin

4. Pamiętaj koniecznie o załączeniu: wypełnionego formularza odstapienia od umowy - otrzymałeś go w pierwszym mailu podczas zakupu (znajdziesz go także po zalogowaniu się na swoje konto) - również do pobrania poniżej.

5. Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru.

6. Zwrotu środków dokonujemy do 14 dni roboczych od daty otrzymania odstąpienia od umowy wraz z zakupionym nieuszkodzonym towarem.

"Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu."

Do pobrania:

>> formularz zwrotów .doc

>> formularz zwrotów .pdf