• Kategorie
  • Parametry
  • Nietypowe masturbatory

 

Uwielbiasz zabawy erotyczne w samotności i chcesz, żeby pozostało to słodką tajemnicą? Postaw na nietypowe masturbatory, a nikt nie pozna Twojego sekretu. Producenci proponują szeroki wybór akcesoriów, których wygląd nie zdradza właściwego przeznaczenia.

Nietypowe masturbatory – 100% dyskrecji

Nietypowe masturbatory to gadżety erotyczne, których nie musisz skrzętnie ukrywać na dnie szafy. Ich design często nawiązuje do „normalnych” przedmiotów, takich jak np. kule bilardowe, latarki, ringi. Niektóre modele mają zupełnie abstrakcyjnie kształty, dzięki czemu również nie manifestują swojego przeznaczenia.

Jeżeli więc zależy Ci na pełnej dyskrecji, nietypowe masturbatory doskonale wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Poznaj siłę masturbatorów

Nietypowe masturbatory to często kompaktowe gadżety, które bez problemu można zmieścić w kieszeni. Niech jednak nie zwiedzie Cię ich rozmiar, bo drzemie w nich ogromna moc. Wyposażone w systemy wibracji, różnorodna tekstura i wysoka elastyczność – to wszystko sprawia, że akcesoria pozwalają doświadczyć prawdziwą rozkosz.

 

>> Czytaj "Masturbator – wybierz model dla siebie" na naszym blogu.

>> Czytaj "Jaki masturbator analny przyniesie Ci najwięcej przyjemności?" na naszym blogu.

>> Czytaj "Sztuczna pochwa z wibracjami, czyli nowy wymiar przyjemności dla panów" na naszym blogu.

>> Czytaj "Masturbator oralny - sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na jego zakup" na naszym blogu.

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg