• Kategorie
  • Parametry
  • Szklane korki analne

Szklany korek analny jest zabawką, która na pierwszy rzut oka przypominają małe dzieła sztuki. Piękno szkła połączona z intrygującymi, korespondującymi z anatomią ciała kształtami – a to wszystko z myślą o Twojej przyjemności! Sięgając po jeden z nich, możesz spełnić nawet najbardziej wyrafinowane fantazje – zwłaszcza, jeśli uwielbiasz pieszczoty sfery analnej. Jeżeli tak – wystarczy, że wybierzesz kształt i zamówisz!

Jak wykorzystać szklany korek analny ?

Szklany korek analny różni się od tych wykonanych z tworzywa nie tylko designem, ale i własnościami. Przede wszystkim możesz z nich korzystać w połączeniu z lubrykantami na bazie silikonu, które zapewniają maksymalny poślizg. Po drugie, są maksymalnie higieniczne, a ich czyszczenie jest wyjątkowo łatwe. A po trzecie? Są podatne na zmianę temperatury! Aby podkręcić zabawę, możesz je lekko schłodzić lub rozgrzać przed użyciem. Nie obawiaj się – wszystkie powstają z wysokiej jakości, wytrzymałego szkła. Zabawa z nimi jest więc w 100% bezpieczna. Spróbuj i przekonaj się!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg