• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory muzyczne

Wibrator muzyczny to propozycja nie tylko dla miłośniczek rytmu. Te niezwykłe sex gadżety będą wibrowały i pulsowały w rytm Twojej ulubionej playlisty – sprawiając, że Twoje ciało zacznie śpiewać, a Ty szybko osiągniesz niejeden orgazm, po prostu. Jeżeli szukasz nietuzinkowego akcesorium – poeksperymentuj z jedną z tych zabawek.

Jak działa wibrator muzyczny?

Wibrator muzyczny morze działać na wiele sposobów. Pomiędzy nimi znajdziesz modele, które mają wbudowany detektor dźwięków, który przetworzy sączącą się w tle melodię lub głos kochanka na rytmiczne wibracje. Z drugiej strony czekają takie, które sparujesz przy pomocy Bluetooth ze swoim telefonem i podepniesz do playlisty albo… połączysz ze sprzętem audio przy pomocy kabla AUX. Zadecyduj, która technologia odpowiada Ci najbardziej!

Jakość, którą poczujesz

Wszystkie gadżety z tej kategorii to produkty znanych i cenionych marek gadżetów erotycznych. Dlatego inwestycja w każdy z nich doprowadzi Cię do rozkosznego finiszu i będzie w 100% satysfakcjonująca. Jeżeli wahasz się, na który model się zdecydować – skontaktuj się, a podpowiemy Ci, co wybrać!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg