Masturbator oralny należy do akcesoriów dedykowanych mężczyznom. Choć ten gadżet erotyczny coraz częściej gości w ekwipunku panów, to nadal niewielu zdaje sobie sprawę z jego istnienia. Warto bowiem wiedzieć, że przedmiot nie musi służyć jedynie do masturbacji w pojedynkę, lecz może być sposobem na grę wstępną. Przygotowaliśmy artykuł, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego na temat masturbatorów oralnych - od ich rodzajów, poprzez budowę, aż do pielęgnacji.

 

Spis treści

 W jaki sposób działa gadżet?

 Gadżet, który spełni Twoje oczekiwania

 Sposoby zasilania i budowa

 Jak dbać o własny gadżet?

 Interesujące akcesoria dla użytkowników

 

Jak działa masturbator oralny?

Masturbator oralny dedykowany jest mężczyznom. Jego zadaniem jest stymulacja penisa i w odróżnieniu od innych gadżetów tego typu, używanie przedmiotu maksymalnie przypominać ma seks oralny. Najczęściej akcesoria te wyglądają jak podłużne tuby, wewnątrz których umieszczone są mechanizmy ssące lub wypustki urozmaicające zbliżenie. Niektóre z nich nie wymagają nawet używania dłoni, przez co mężczyzna ma pełną swobodę ruchów. Gadżety do zabaw oralnych służą przede wszystkim do samotnych zabaw, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je również we wspólnych zbliżeniach. Pary korzystają z opisywanych akcesoriów erotycznych jako urozmaicenie swojego życia intymnego lub w ramach gry wstępnej. Co ciekawe, przedmioty te mogą służyć również do treningu dla panów, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem. Ćwiczenie swojej wytrzymałości seksualnej powinno odbywać się wówczas za pomocą gadżetu o wąskiej budowie i z maksymalnie stymulującym penisa wnętrzem. Poszczególnych rodzajów masturbatorów oralnych jest na rynku tak wiele, że panowie powinni zapoznać się z nimi jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.


Wybierz gadżet, który spełni Twoje oczekiwania

Masturbator oralny dostępny jest w wielu modelach, które można podzielić ze względu na kilka kategorii. Pierwsza z nich rozróżnia akcesoria ze względu na czas ich wykorzystywania. Masturbatory mogą być bowiem przeznaczone do jednorazowego lub wielorazowego użytku, w zależności od tego, czy można je wyczyścić przed kolejnym wykorzystaniem. Wielorazowe gadżety posiadają wyjmowany wkład lub otwieraną obudowę, przez co można z nich usunąć zabrudzenia i wykorzystać ponownie. Akcesoria jednorazowe nie dają takiej możliwości i trzeba je wyrzucić po pierwszym wykorzystaniu. Druga z kategorii dotyczy budowy wewnętrznej masturbatorów. Wewnętrzne struktury mogą być zupełnie gładkie lub urozmaicone stymulującymi wypustkami. Modele w ofercie sklepu Redarena dodatkowo mogą mieć wbudowany wewnątrz mechanizm ssący, który przypominać ma realny stosunek. Dostępne są także gadżety, które sterowane są w stu procentach przez użytkownika.

Najważniejsze z kategorii różnicują jednak gadżety ze względu na zaprojektowany wygląd. Mogą one odwzorowywać kształt ust lub w bardziej dyskretnej wersji - mogą być tworzone według abstrakcyjnego projektu. Akcesoria przypominające usta są wykonane z materiału, który imitować ma ludzką skórę dla lepszych doznań mężczyzny. Modele o abstrakcyjnych projektach powstały z myślą o dyskrecji, przez co ich wygląd jest nieporównywalny do niczego innego. Najczęściej mówi się, że tuby do stymulacji oralnej przypominają latarki, przez co bez obaw o wścibskie pytania można je mieć przy sobie.

         Masturbator Auto Blow 2                    Masturbator Zolo Deep Throat Cup Oral

Sposoby zasilania i budowa gadżetów

Warto, aby użytkownicy zdawali sobie sprawę z tego, że ich gadżety mogą mieć budowę otwartą lub zamkniętą. W drugim przypadku warto sprawdzić, czy akcesoria można otworzyć do szczegółowego wyczyszczenia przed kolejnym użyciem. Od właściwej pielęgnacji zależy bowiem, jak długo właściciel będzie mógł cieszyć się swoim gadżetem - więcej na temat czyszczenia akcesoriów piszemy w dalszej części artykułu. W tym przypadku liczy się również wewnętrzna długość wkładów, które mają bezpośredni kontakt z penisem. Trzeba więc zwrócić uwagę na te parametry produktu przed zamówieniem i wybrać tylko taki gadżet, który dopasowany będzie do długości członka i preferencji użytkownika.
Przyszli właściciele gadżetów erotycznych do stymulacji oralnej powinni wiedzieć również, że za ssanie wewnątrz wybranych urządzeń odpowiedzialny jest specjalny mechanizm. W zależności od produktu może być on zasilany przez przewód elektryczny lub wymienne baterie. Alternatywą dla tego typu urządzeń są dostępne w naszym sklepie masturbatory sterowane wyłącznie dłoniami użytkownika. Poprzez zaciskanie gadżetu mogą oni kontrolować intensywność masturbacji; zazwyczaj produkty tego typu charakteryzują się budową otwartą.

Jak dbać o masturbator oralny?

Masturbator oralny powinien być właściwie pielęgnowany, jeśli użytkownik zamierza korzystać z niego wielokrotnie. Czyszczenie dotyczy zwłaszcza gadżetów, których producent zaznaczył możliwość ponownego użycia - w przypadku jednorazowych akcesoriów czyszczenie nie przyniesie oczekiwanego efektu i może być niebezpieczne dla zdrowia użytkownika. Jak więc dbać o kupiony sprzęt? Po każdym użyciu trzeba dokładnie umyć wykorzystywany przedmiot. W pierwszej kolejności wystarczy opłukać wnętrze gadżetu bieżącą wodą, a następnie spryskać je specjalnymi środkami antybakteryjnymi. Ważne, aby były to środki przeznaczone do zabawek erotycznych; tylko wówczas można mieć pewność, że dokładnie usuną one bakterie i zneutralizują zapachy. Specjalne preparaty do higieny kupić można w naszej drogerii.

Po umyciu trzeba poczekać, aż z powierzchni produktu zniknie nadmiar wilgoci. Pod żadnym pozorem nie wolno wkładać niewysuszonego wkładu z powrotem do wnętrza masturbatora, ponieważ będzie to idealne środowisko do rozwoju groźnych drobnoustrojów. Właściciele gadżetów powinni dokładnie zapoznać się z instrukcjami producenta, ponieważ niektórzy z nich zalecają, aby używać specjalnego pudru na koniec procesu pielęgnacji.

Interesujące akcesoria dla użytkowników

Właściciele masturbatorów oralnych mogą kupować również dodatkowe akcesoria urozmaicające korzystanie z gadżetów. Pierwszym z nich jest rozgrzewacz, którego zadaniem jest rozgrzanie wnętrza urządzenia do temperatury ciała. Innym jest specjalny uchwyt, za pomocą którego masturbator wykorzystywać można bez użycia rąk; dzięki niemu przymocowuje się zabawkę do wybranej powierzchni i nie trzeba angażować dłoni w czasie korzystania z gadżetu. Zabawę mogą urozmaicać również lubrykanty do nawilżania wkładu posiadanego urządzenia. Trzeba pamiętać jednak, aby korzystać jedynie ze środków nawilżających na bazie wody, które nie zniszczą delikatnych struktur przedmiotu.


 >> Czytaj pikantne opowiadania erotyczne <<