darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory fałdowane

Masz ochotę zabawić się ostrzej niż kiedykolwiek? Brakuje Ci pikanterii, a Twoja spragniona stymulacji dziurka błaga o wypełnienie? Chcesz, aby jedno, mocne pchnięcie pozbawiło Cię tchu? Decydując się na niegrzeczne figle we własnym towarzystwie, sięgnij po klasyczny, gładki masażer. Otwórz się na nowe, ekscytujące doznania i przetestuj wibratory fałdowane. Dosiądź falisty, nabrzmiały trzon zabawki i poczuj rozlewającą się po Twoim drżącym ciele rozkosz. Intensywna stymulacja doprowadzi Cię do wielokrotnego szczytowania, po którym będziesz szybko miała ochotę na jeszcze.

Rozmiar dostosowany do preferencji

Wybierasz się na wyjazd, a w Twojej głowie zrodziła się fantazja o emocjonujących figlach solo w hotelowym pokoju? W ofercie redarena.pl znajdziesz wibratory fałdowane w rozmiarze mini, które spakowane do walizki, pozostaną Twoim słodkim sekretem. Ich zróżnicowane poziomy drżenia wywołają gwałtowną falę przyjemności. Natychmiast zechcesz ją powtórzyć.

Jeśli masz ochotę na głębokie wypełnienie potężną, ciasno wsuwającą się w Ciebie zabawką – wypróbuj większe modele masażerów. Penetracja dłuższymi, giętkimi wibratorami fałdowanymi przyprawi Cię o dreszcze.

Podwójnie intensywne spełnienie

Jeżeli osiągnięcie orgazmu wyłącznie podczas penetracji sprawia Ci problem – upojnie pulsujące wibratory fałdowane występują także ze stymulatorami troszczącymi się o spragnioną pikantnego dotyku łechtaczkę. Przypominające niegrzeczne króliczki, gadżety podwajają odczuwaną przyjemność, prowadząc do gwałtownego, głośnego uniesienia. Większość podniecających masażerów wykonano z wodoodpornego materiału, dlatego możesz nieskrępowanie zadawalać się w wannie lub pod prysznicem.

Pikantny sposób na odświeżenie życia seksualnego

Poszukujesz urozmaicenia Waszego życia erotycznego? Chcesz, aby z jej ust wydobył się niepowstrzymany jęk zadowolenia? Wykorzystanie wibratorów fałdowanych podczas zmysłowego zbliżenia podkręci Wasze libido i dostarczy euforycznych wrażeń, po których oboje dojdziecie w ekstazie.

 

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg
logo-PayPo-1-.png