darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Filtry
  • Wibratory fałdowane

Wibratory fałdowane dostarczą Ci rozkosznej i intensywnej stymulacji – tylko one zapewnią Ci tak nietuzinkowe pieszczoty! Jeśli więc masz ochotę na odmianę i chcesz osiągać jeszcze mocniejsze orgazmy – jesteś w dobrym miejscu. Nietuzinkowy kształt tych sex gadżetów to sekret ich sukcesu.

Jak działają wibratory fałdowane?

Wibratory fałdowane wyróżniają się nietypowym kształtem. Nie są ani zupełnie gładkie, ani też nie przypominają prawdziwego penisa. Są za to w ciekawy sposób pofałdowane. Po co? Odpowiedź jest prosta: ten nietuzinkowy kształt sprawia, że Twoja wagina doświadcza zupełnie innej niż zazwyczaj stymulacji. Dodatkowe wypustki i pofałdowania trafiają w Twoje czułe punkty, a Ty szczytujesz raz po raz!

Jak wybrać model idealny?

Szukając idealnego gadżetu z tej kategorii, przyjrzyj się m.in. rozmiarom poszczególnych wibratorów, jak również samemu kształtowi – każdy produkt jest nieco inny. Zastanów się, na co masz największą ochotę i baw się lepiej niż kiedykolwiek. Twój sex gadżet będzie zawsze gotowy do zabawy!

Dyskretna dostawa:  Projekt-bez-tytulu-62-(2).png
Bezpieczne płatności: Projekt-bez-tytulu-63-(1).png Projekt-bez-tytulu-64-(1).png  Projekt-bez-tytulu-65-(1).png  Projekt-bez-tytulu-67-(1).png