• Kategorie
  • Parametry
  • Podwójne dilda

Dwustronne żelowe dildo dla par
Dwustronne żelowe dildo dla par
Chwilowo niedostępny
Podwójne dildo
Chwilowo niedostępny
Podwójne dildo
Podwójne dildo
Chwilowo niedostępny
Dwustronne podwójne dildo 48 cm
Chwilowo niedostępny

Podwójne dildo to dwa razy więcej zabawy! Masz ochotę zrealizować szalony scenariusz w duecie, trójkącie lub innej konfiguracji? W takiej sytuacji ten sex gadżet sprawdzi się idealnie i zafunduje naprawdę intensywną jazdę. Wchodzisz w to?

Podwójne dildo – maksymalna przyjemność

Podwójne dilda, które oferujemy, to sex gadżety, które sprawdzą się podczas realizowania rozmaitych fantazji erotycznych. To Ty decydujesz, jak daleko posunie się zabawa, którą chcesz przeżyć z ukochaną osobą. Pamiętaj: wszystkie modele powstały z bezpiecznych dla Twojego ciała materiałów, które zachwycają realizmem i delikatnością. Nie musisz się też obawiać o ich utrzymanie w czystości.

A jak wybrać idealne podwójne dildo? Zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiary tego gadżetu oraz stopień elastyczności. Wybierz ten model, który sprawia, że odczuwasz dreszczyk ekscytacji. Zainspiruj się i baw lepiej niż kiedykolwiek!

Przy okazji sprawdź oferowane przez nas lubrykanty – dodatkowe nawilżenie i poślizg to bezpieczniejsza i rozkoszniejsza zabawa!

> Pamiętaj aby ułatwić zabawę i nie zniszczyć tego rodzaju zabawki użyj wyłącznie lubrykantu na bazie wody.

>> Czytaj opowiadanie erotyczne "Mój mężczyzna, ja i dildo" na naszym blogu

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg