darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchane sex lalki

Dmuchane sex lalki miłości zostały zrobione dla osób, które chcą się sprawdzić, przetestować pewne seksualne rozwiązania lub… zabawić się. Tańsze modele często są wybierane jako prezenty na 18-nastkę lub gadżet na wieczór kawalerski. Jednak nowoczesne lalki nie przypominają dawnych, zwykłych dmuchanych postaci. W naszym asortymencie znajdziesz naturalne wyglądające lalki 3D – wersje damskie i męskie!

Dmuchane sex lalki miłości? Mamy to!

Dmuchane sex lalki miłości, które znajdziesz w naszym asortymencie, to nowoczesne gadżety erotyczne. Jesteś samotny? A może chciałbyś wypróbować nowe pozycje lub spełnić fantazje, ale z ukochaną osobą to nie jest możliwe? Nasze lalki są gotowe do działania w każdym momencie! Wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba – znajdziesz u nas modele o różnych twarzach, mniej lub bardziej realistyczne. Każda z dostępnych lalek stoi samodzielnie i zachęca do ostrej zabawy. Niektóre wersje sex gadżetów są wyposażone w realnie wyglądającą waginę, anusa oraz penisa. Dziurki zostały zrobione z cyberskóry – bardzo delikatnej i miękkiej.  

Dmuchane sex lalki miłości – dla każdego coś miłego

Wersja dmuchanych sex lalek miłości dla mężczyzn ma trzy dziurki na penisa – usta, waginę oraz anus. Możesz swobodnie zmieniać pozycje podczas seksu, ciesząc się przyjemnością płynącą z każdej penetracji. Modele różnią się wielkością piersi oraz dołączonymi gadżetami. W naszym sklepie znajdują się standardowe wersje lalek z samymi dziurkami oraz nieco bardziej zaawansowane z waginą i anusem z cyberskóry. Do złudzenia przypominają prawdziwe kobiece narządy. Możesz także wybrać wibrującą waginę lub anusa i dołączyć do zestawu. Wszystkie potrzebne gadżety znajdziesz w naszym sklepie.

Lalki dla kobiet nie są tak popularne, jednak zadbaliśmy o to, żeby również i Panie mogły cieszyć się swobodnym seksem. W naszym sklepie znajduje się kilka modeli lalek mężczyzn biało i czarnoskórych. Mają realistyczną twarz, imponującego penisa i dziurkę analną. Potrzebujesz mocnych wrażeń? Wybierz lalkę z członkiem w rozmiarze XXL lub z wibratorem w kształcie penisa.

W prosty sposób zamień masturbację na prawdziwy seks z lalką 3D!