darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Fisting

Tradycyjny seks, choć przyjemny, czasami może być niewystarczający, aby osiągnąć szczyt rozkoszy. Wymyślna gra wstępna, używanie gadżetów erotycznych czy próbowanie nowych pozycji są w stanie urozmaicić życie łóżkowe. Nie można także zapominać o zbudowaniu odpowiedniego nastroju w sypialni, poprzez włączenie delikatnej muzyki lub zapalenie świec. Jeżeli mimo to masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje podczas miłosnych igraszek, być może potrzebujesz mocniejszej stymulacji. Tu z pomocą przychodzi fisting – technika, która łączy w sobie elementy BDSM z głęboką penetracją gwarantującą ekstremalny orgazm.

Fisting – pogromca nudy w sypialni

Rozkosz można osiągnąć na wiele sposobów. Wszystko zależy od nastroju oraz Twojej otwartości na nowe doświadczenia. Jeżeli jesteś zwolennikiem mocnego seksu, warto wypróbować możliwości, jakie daje fisting. Jest to jedna z odważniejszych zabaw polegająca na wprowadzeniu dłoni do pochwy lub odbytu. Bardziej doświadczeni gracze mogą spróbować głębokiej penetracji, podczas której wkłada się rękę w partnera aż po łokieć. Wbrew pozorom taki stosunek nie jest zarezerwowany tylko dla filmów erotycznych, gdyż wiele par chętnie praktykuje fisting w swojej sypialni. Technika ta, mimo że wydaje się kontrowersyjna, gwarantuje silne doznania i uczucie wypełnienia, które trudno uzyskać podczas klasycznego seksu.

Połączenie seksu i masturbacji

Eksperymenty w łóżku to najlepszy sposób, aby wprowadzić nieco świeżości i urozmaicenia do życia intymnego. Fisting to kolejny poziom rozkoszy, którego nie da się porównać z żadnym innym doznaniem. Dzięki tej technice masz okazję poznać możliwości swojego ciała oraz zbudować silne poczucie zaufania wobec partnera. To także doskonały pomysł na urozmaicenie masturbacji, gdyż korzystając ze specjalnych gadżetów, ten sam poziom przyjemności możesz uzyskać solo. W RedArena znajdziesz wszystko to, co potrzebne do fistingu. Mamy zabawki zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników intensywnej penetracji.

Żele do fistingu

W przeciwieństwie do klasycznego stosunku, w przypadku głębokiej penetracji nie obejdziesz się bez dobrego nawilżenia. Bez względu na to, czy planujesz fisting analny, czy waginalny, konieczne będzie użycie specjalnego żelu. W ofercie mamy produkty o różnych właściwościach, które sprawią, że seks będzie bezpieczny i ekscytujący. Do wyboru masz m.in.:

 

 

 

Preparaty te przeznaczone są do zabaw fistingowych, chroniąc skórę przez pęknięciem i otarciem. Zapewniają ekstremalne nawilżenie, mają działanie rozluźniające i znieczulające. Oprócz tego pobudzają zmysły przyjemnym zapachem.

Gadżety do fistingu

W Red Arena mamy także specjalnie zaprojektowane zabawki erotyczne, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawy intymne. Dzięki nimi będziesz mógł się zadowolić solo lub sprawić nieopisaną rozkosz drugiej osobie. W tej kategorii możemy Ci zaproponować:

  • dildo do stymulacji w kształcie dłoni – zabawka ma realistyczny kształt i jest wykonana z elastycznego materiału. Wbudowana przyssawka pozwala na samodzielną penetrację;
  • elastyczny korek analny – do złudzenia przypomina zaciśniętą dłoń. Dzięki szczegółowemu odwzorowaniu detali zapewnia maksymalny poziom rozkosz;
  • dildo do fistingu – dla wielbicieli mocniejszych wrażeń. Ma wielkość i kształt imitującą rękę. Jest wykonane z miękkiego tworzywa.

Więcej ciekawych propozycji znajdziesz na RedArena.pl. Z naszymi gadżetami fisting będzie jeszcze bardziej eksytujący!