darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kulki gejszy

Kulki gejszy to coś więcej niż gadżet, który służy pobudzeniu erotycznemu. Jeśli będziesz z nich korzystała regularnie, wyćwiczysz mięśnie Kegla. W efekcie będziesz znacznie intensywniej odczuwała przyjemność z seksu, a przy okazji uzyskasz liczne korzyści zdrowotne. To również Twój sposób na zafundowanie jeszcze więcej rozkoszy dla partnera. Regularne ćwiczenia z tymi niepozornymi kulkami sprawią, że staniesz się mistrzynią wyrafinowanych pieszczot. To właśnie dlatego kulki gejszy to absolutny must-have w Twojej intymnej kolekcji. Wybierz najlepsze z oferty naszego sex shopu!

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy, jak możesz się domyślić po nazwie, to sex gadżet, którego korzenie sięgają Kraju Kwitnącej Wiśni. Rzeczywiście to właśnie w Japonii po raz pierwszy połączono dwie metalowe kulki mocnym sznurkiem. Gejsze, które ćwiczyły z tym wyjątkowym akcesorium, zwiększały elastyczność mięśni pochwy, dzięki czemu dostarczały więcej przyjemności swoim partnerom. Pilnie strzeżony sekret rodem z Japonii dziś nie jest jednak tajemnicą i wcale nie musisz wyruszać na Daleki Wschód, aby skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje to akcesorium.

Jak to działa? Dwie kuleczki wsuwasz do swojej pochwy – optymalnie tak, aby jedna dotykała szyjki macicy, a druga była podtrzymywana przez mięśnie Kegla (spokojnie, choć brzmi to bardzo „klinicznie”, efekt jest nieziemsko przyjemny!). A co dalej? Twoim zadaniem jest ich utrzymanie na swoim miejscu. Tylko tyle i aż tyle. Pamiętaj, że każda z nich delikatnie wibruje, kiedy się poruszasz, co zapewnia dodatkowe wrażenia.

Kulki możesz wsunąć w siebie z myślą o grze wstępnej albo po prostu na co dzień. Załóż je, kiedy wybierasz się na krótkie zakupy, podczas oglądania telewizji, a nawet… prostych prac domowych. Zobaczysz, jak szybko ćwiczenia z nimi wejdą Ci w krew. W krótkim czasie zobaczysz efekty. Twoje orgazmy staną się bardziej intensywne, a partner oszaleje na punkcie Twojego ciasnego wnętrza!

Jaki model wybrać?

Na rynku znajdziesz kulki gejszy w wielu odmianach. Możesz mieć więc wątpliwości, co wybrać. Odpowiedź jest bardzo prosta: to, co najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, poznaj bliżej typy tych sex gadżetów. Najpopularniejsze to:

  • podwójne – najbardziej klasyczne, odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych. Mogą być wykonane zarówno z metalu, jak i (częściej) z miękkiego i delikatnego tworzywa sztucznego,
  • pojedyncze – idealne dla początkujących, koncentrują się na stymulacji mięśni Kegla,
  • progresywne – mowa tutaj o zestawach kulek, które pozwalają Ci krok po kroku oswajać się z tym akcesorium i podnosić intensywność ćwiczeń.

Pamiętaj również, aby przy podejmowaniu decyzji zwrócić uwagę na średnicę samych kulek (im mniejsza, tym bardziej intensywne ćwiczenia) oraz ich masę. To wszystko ma wpływ na efektywność sesji treningowej.

Najlepsze modele dostępne na RedArena.pl

W naszym sex shopie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i bezpieczne modele tego sex gadżetu. Wybraliśmy je z niezwykłą starannością. Tak, aby wpisać się w gusta i oczekiwania jak najszerszej grupy klientek – zarówno pod kątem różnorodności konstrukcji tych gadżetów, jak i rozpiętości cenowej. Sięgnij zatem po markowe akcesoria, dzięki którym odkryjesz nowe oblicze własnej seksualności i zaczniesz odczuwać rozkosz intensywniej niż kiedykolwiek.

Ekspresowa i w 100% dyskretna dostawa to u nas standard. Możesz więc zamawiać bez obaw – to Ty zadecydujesz, z kim podzielisz się informacją o poszerzeniu kolekcji erotycznych gadżetów.


DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg

 


  • UWAGA

Sklep z produktami dla dorosłych. Czy posiadasz 18 lat?