darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kulki gejszy

Kulki gejszy to coś więcej niż gadżet, który służy pobudzeniu erotycznemu. Jeśli będziesz z nich korzystała regularnie, wyćwiczysz mięśnie Kegla. W efekcie będziesz znacznie intensywniej odczuwała przyjemność z seksu, a przy okazji uzyskasz liczne korzyści zdrowotne. To również Twój sposób na zafundowanie jeszcze więcej rozkoszy dla partnera. Regularne ćwiczenia z tymi niepozornymi kulkami sprawią, że staniesz się mistrzynią wyrafinowanych pieszczot. To właśnie dlatego kulki gejszy to absolutny must-have w Twojej intymnej kolekcji. Wybierz najlepsze z oferty naszego sex shopu!

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy, jak możesz się domyślić po nazwie, to sex gadżet, którego korzenie sięgają Kraju Kwitnącej Wiśni. Rzeczywiście to właśnie w Japonii po raz pierwszy połączono dwie metalowe kulki mocnym sznurkiem. Gejsze, które ćwiczyły z tym wyjątkowym akcesorium, zwiększały elastyczność mięśni pochwy, dzięki czemu dostarczały więcej przyjemności swoim partnerom. Pilnie strzeżony sekret rodem z Japonii dziś nie jest jednak tajemnicą i wcale nie musisz wyruszać na Daleki Wschód, aby skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje to akcesorium.

Jak to działa? Dwie kuleczki wsuwasz do swojej pochwy – optymalnie tak, aby jedna dotykała szyjki macicy, a druga była podtrzymywana przez mięśnie Kegla (spokojnie, choć brzmi to bardzo „klinicznie”, efekt jest nieziemsko przyjemny!). A co dalej? Twoim zadaniem jest ich utrzymanie na swoim miejscu. Tylko tyle i aż tyle. Pamiętaj, że każda z nich delikatnie wibruje, kiedy się poruszasz, co zapewnia dodatkowe wrażenia.

Kulki możesz wsunąć w siebie z myślą o grze wstępnej albo po prostu na co dzień. Załóż je, kiedy wybierasz się na krótkie zakupy, podczas oglądania telewizji, a nawet… prostych prac domowych. Zobaczysz, jak szybko ćwiczenia z nimi wejdą Ci w krew. W krótkim czasie zobaczysz efekty. Twoje orgazmy staną się bardziej intensywne, a partner oszaleje na punkcie Twojego ciasnego wnętrza!

Jaki model wybrać?

Na rynku znajdziesz kulki gejszy w wielu odmianach. Możesz mieć więc wątpliwości, co wybrać. Odpowiedź jest bardzo prosta: to, co najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, poznaj bliżej typy tych sex g