darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Żele intymne lubrykanty

Żele intymne lubrykanty to wyjątkowe kosmetyki erotyczne, które przydadzą się w każdej sypialni, bez wyjątku. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: podczas stymulacji intymnej potrzebujesz dobrego poślizgu. Im jest go więcej – czy to podczas stymulacji waginy, czy stymulacji anusa– tym jest przyjemniej i bezpieczniej.

Żele intymne lubrykanty: must-have w Twojej sypialni

Przyjemniej, ponieważ strefy erogenne są stymulowane intensywnie, a bezpiecznie – ponieważ zmniejsza się ryzyko podrażnienia skóry i jej uszkodzenia. Nie musisz się więc obawiać, że intensywna sesja w łóżku zakończy się bolesnością trwającą przez długi czas, a nawet infekcją intymną. Wniosek jest prosty: żel intymny zwany inaczej lubrykant to wyposażenie obowiązkowe. Dobra wiadomość jest taka, że na Redarena.pl bez trudu znajdziesz ten odpowiedni i w bardzo dobrej cenie.

Lubrykanty niejedno mają imię

Jeśli przyjrzysz się temu, jakie lubrykanty trafiły do oferty Redarena.pl, szybko zorientujesz się, że różnią się między sobą nie tylko opakowaniem, ale i właściwościami. Dlatego przed zakupem musisz dokładnie określić swoje potrzeby.

Podstawowy sposób, w jaki można sklasyfikować lubrykanty, to podzielenie je na te:

Jest on bardzo ważny. Dlaczego? Ponieważ:

  • żele nawilżające na bazie wody są bezpieczne do używania z gadżetami erotycznymi wykonanymi z silikonu, lateksu i innych tworzyw sztucznych. Masz gwarancję, że w kontakcie z lubrykantem Twój wibrator czy masturbator nie utraci właściwości i nie ulegnie zniszczeniu. Ten typ lubrykantu jest również bezpieczny w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi. Są też łatwiejsze do zmycia niż silikonowe. Pamiętaj jednak, że żele na bazie wody mają nieco mniejsze właściwości poślizgowe – mogą więc być nieodpowiednie np. do pierwszych zabaw z tylnym wejściem;
  • żele na bazie silikonu dają znacznie lepszy poślizg, dlatego są chętnie wykorzystywane np. podczas pieszczot strefy analnej, gdzie brak naturalnego nawilżenia. Można je wykorzystać np. w połączeniu z gadżetami ze szkła czy metalu, bez obawy o jakiekolwiek problemy.

Jak jeszcze dzielą się żele nawilżające?

Podział na żele na bazie wody i lubrykanty na bazie silikonu to nie jedyny, na jaki warto zwrócić uwagę. Przyjrzyj się również lubrykantom:

  • rozgrzewającym i chłodzącym, których zastosowanie zapewni dodatkowe, intensywne doznania podczas pieszczot erotycznych,
  • smakowym – idealnym podczas seksu oralnego,
  • hybrydowym – to innowacyjne kosmetyki erotyczne, które łączą najlepsze własności żeli silikonowych i wodnych,
  • organicznym i bio – o prostym, bezpiecznym dla osób o wrażliwej skórze składzie,
  • żelom 2w1 – odpowiednim również do wykonania masażu erotycznego.

Nie wiesz, który wybrać? Nie ma problemu! Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci dokonać wyboru. Pamiętaj też, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane ze 100% dyskrecją. Zapraszamy!