darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klatki na penisa

Klatki na penisa to sex gadżety, które są przydatne w wielu sytuacjach? Jakich? Chcesz mieć pewność, że On jest Tobie wierny? A może zasłużył sobie na erotyczną karę i nie chcesz, aby tak łatwo osiągnął rozkosz? Proszę bardzo! 

Klatki na penisa – męskie pasy cnoty

Załóż mu męski pas cnoty i po kłopocie. Upewnij się tylko, że wszystkie kluczyki pozostaną w Twoich rękach i przejmij pełnię kontroli. To prostsze niż myślisz, zwłaszcza że na Redarena.pl czeka na Ciebie duża kolekcja tych nietypowych akcesoriów erotycznych. Wybierz to właściwe!

Jak działają klatki na penisa?

Działanie klatek na penisa jest bardzo prosta: to specjalna metalowa lub wykonana z tworzywa wysokiej jakości konstrukcja, którą nakładasz na męskie genitalia – tak, aby powstrzymać Jego erekcję. Kiedy męski pas cnoty jest założony, Jego możliwości zabawy są znacznie ograniczone. I to osoba mająca kluczyk decyduje, co będzie dalej.

Jak wybrać odpowiednią?

Wszystko zależy od tego, na jak długo chcesz uwięzić jego męskość i jak restrykcyjnie. Jeśli myślisz o bardziej długoterminowym rozwiązaniu, wybierz mniej zabudowaną wersję, najlepiej z higienicznej stali nierdzewnej. Na krótką, ale intensywną zabawę lepiej sprawdzą się bardziej zabudowane, plastikowe klatki na penisa.

Masz wątpliwości, na który model się zdecydować? Przeczytaj ich opisy, a w razie pytań skontaktuj się z zespołem Redarena.pl. Przed nami ten sex gadżet nie ma tajemnic. Sprawdź również pierścienie na penisa i inne sex gadżety, które pomogą Ci przejąć kontrolę!

 

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg
logo-PayPo-1-.png