• Kategorie
  • Parametry
  • Progresywne kulki gejszy

Kulki Gejszy Je Joue - Ami, fuksja
Kulki Gejszy Je Joue - Ami, fuksja
Chwilowo niedostępny

Chcesz podnieść jakość życia seksualnego – swojego i partnera? Sięgnij po progresywne kulki gejszy – niepozorny gadżet, w którym skrywa się ogromna moc. Umieszczone w pochwie, pomagają przeprowadzić trening mięśni dna miednicy, przynosząc mnóstwo korzyści. Przekonaj się sama!

Jak działają progresywne kulki gejszy?

Zasada działania progresywnych kulek gejszy jest identyczna jak innych modeli. Różnica polega przede wszystkim na tym, że każda z kulek ma inny ciężar. Podczas chodzenia wprawiane są w ruch, co wymusza samoczynne zaciskanie się mięśni dna miednicy oraz pochwy. Tak przebiega trening, który – wykonywany regularnie – niesie za sobą wiele korzyści.

Korzystając z progresywnych kulek gejszy:

  • potęgujesz doznania seksualne,
  • zapobiegasz wstydliwym dolegliwościom, np. nietrzymaniu moczu,
  • przyspieszasz powrót do formy sprzed ciąży – po porodzie naturalnym.

Tego rodzaju kulki miłości możesz potraktować jako typowy gadżet erotyczny urozmaicający grę wstępną lub akcesoria do treningu mięśni Kegla.

Wybierz bezpieczne produkty

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone kulki gejszy – pochodzące od renomowanych producentów. Zachwycają nie tylko swoją efektywnością, ale również starannym wykonaniem. Przyjemna kolorystyka i ciekawe kształty zachęcają do korzystania z nich. Dostępne są w kilku wariantach: pojedyncze, podwójne, progresywne. Z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb i oczekiwań.

Nie wiesz, na który model się zdecydować? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie.

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg