darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Żele analne

Żele analne to propozycja dla tych, którzy w sypialni mają ochotę poeksperymentować, również dość ekstremalnie.

Żele analne – bezpieczeństwo nawet podczas szalonej zabawy

Przed Tobą pierwsze doświadczenia z seksem analnym? A może wspólnie z ukochaną osobą chcecie się pobawić z wykorzystaniem dużego dildowibratora lub macie w planach fisting? Jeśli tak, warto sięgnąć po środek, który zapewni maksimum poślizgu, a jednocześnie lekko znieczuli strefę intymną – tak, aby doświadczenia były tylko przyjemne, i to dla obu stron. Właśnie w tym celu powstały żele analne znieczulające. Na RedArena.pl znajdziesz te najwyższej jakości – to produkty prestiżowych marek, których działaniu możesz zaufać. Poznaj je bliżej i wybierz odpowiedni dla siebie!

Jak działają żele znieczulające?

Na rynku możesz znaleźć różnego rodzaju żele analne znieczulające. Ale na RedArena.pl znajdziesz wyłącznie najlepsze – takie, które przeciwdziałają zbytniej wrażliwości strefy intymnej na doznania bólowe, ale jednocześnie nie wpływają negatywnie na odczuwanie przyjemności. Dlatego większość z nich nie zawiera benzokainy ani lidokainy, które mogłyby wywołać swego rodzaju odrętwienie. Nie oznacza to jednak, że nie są skuteczne.

Takie żele:

  • zwiększają elastyczność strefy intymne i wspomagają rozluźnienie mięśni – co szczególnie ważne podczas seksu analnego,
  • sprawiają, że na skórze powstaje swoista warstwa ochronna, zapewniająca perfekcyjny poślizg nawet podczas gwałtownego i ostrego seksu czy fistingu,
  • zmniejszają ryzyko powstania otarć naskórka.

Dlatego można je zastosować np. podczas:

  • pierwszych podejść do seksu analnego,
  • intensywnej, gwałtownej zabawy z tylnym wejściem,
  • zabaw takich jak fisting czy podwójna penetracja.

Wszystkie są dostępne w poręcznych opakowaniach – w tym w formie łatwego do aplikacji sprayu.

Zamów 100% dyskretnie

Na RedArena.pl cenimy sobie doskonałą jakość wszystkich oferowanych produktów w połączeniu z szacunkiem dla Twojej prywatności. A to oznacza, że przesyłka zawsze dociera do klientów zapakowana w sposób niezdradzający zawartości. To, z kim podzielisz się nowym zakupem, zależy wyłącznie od Ciebie. Zapraszamy!