darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Filtry
  • Dilda realistyczne

Dildo realistyczne są propozycją dla osób, które szukają autentycznych i intensywnych wrażeń. Takie, które przyprawiają o dreszczyk i maksymalnie pobudzają wyobraźnię. Jeśli masz ochotę na taką rozrywkę – te zawsze gotowe do działania penisy słusznych rozmiarów czekają właśnie na Ciebie!

Dildo realistyczne – autentyczna przyjemność na maxa

Dildo realistyczne doskonale imituje wygląd męskiego członka, ale… nie tylko! Pamiętaj, że w naszym sex shopie znajdziesz modele, które zostały wykonane z materiałów, które sprawiają, że masz wrażenie, że obcujesz z prawdziwym penisem. Po prostu. Jedyne, co Ci pozostaje, to zatem wybrać odpowiedni rozmiar i kształt, a potem… przystąpić do zabawy. Dokładnie takiej, na jaką masz ochotę.

Pamiętaj: dla większego komfortu możesz wybrać model z przyssawką i przypiąć go w dowolnym miejscu. Decyzja należy do Ciebie! Sprawdź również pozostałe oferowane przez nas modele i nie zapomnij o lubrykancie na bazie wody, który ułatwi zabawę!

> Pamiętaj aby ułatwić zabawę i nie zniszczyć tego rodzaju zabawki użyj wyłącznie lubrykantu na bazie wody.

>> Czytaj opowiadanie erotyczne "Mój mężczyzna, ja i dildo" na naszym blogu

Dyskretna dostawa:  Projekt-bez-tytulu-62-(2).png
Bezpieczne płatności: Projekt-bez-tytulu-63-(1).png Projekt-bez-tytulu-64-(1).png  Projekt-bez-tytulu-65-(1).png  Projekt-bez-tytulu-67-(1).png