darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Dilda realistyczne

Czym jest dildo realistyczne?

Dildo realistyczne jest to gadżet erotyczny, który ma swoją budową jak najbardziej odwzorować prawdziwy wygląd penisa. Takie dildo posiada idealnie odwzorowany kształt członka wraz z wyraźnie zarysowanymi żyłami, zachwycając dzięki temu realną budową. Wiele z oferowanych modeli posiada dodatkowo jądra. W przypadku tego typu produktów ważny jest również materiał z którego są one wykonane. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości, hipoalergicznych materiałów. Jeżeli chodzi o dilda realistyczne, wielu producentów decyduje się na wykonanie ich z tzw. ‘cyberskóry’, która świetnie odwzorowuje ludzką skórę. To wszystko składa się na to, iż taki produkt pozwala nam na odczucie, iż mamy kontakt z prawdziwym członkiem.

Rodzaje oferowanych przez nas realistycznych dildo:

  • Dildo realistyczne z przyssawką – sztuczne penisy wykonane z jedwabistej w dotyku cyberskóry, miękkiego PVC czy delikatnego w dotyku TPE. Każdy z tych produktów posiada wyraźnie zarysowane cechy męskiego członka, a dodatkowo ma wygodną przyssawkę umożliwiającą swobodne korzystanie.
  • Dildo realistyczne z jądrami i przyssawką – wykonane ze wspomnianych powyżej miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Oprócz idealnie odwzorowanego członka, sztuczny penis posiada również realistyczne jądra. Budowa gadżetu wraz z delikatnością materiału z którego został wykonany pozwala na odniesienie wrażenia stymulacji realnym penisem.
  • Dildo silikonowe – realistyczne i bardzo przyjemne w dotyku. Dzięki zastosowaniu silikonu pozostają miękkie i elastyczne. Wykazują właściwości hipoalergiczne i są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.
  • Dildo żelowe – posiadające cechy prawdziwego męskiego członka, dostępne w wersji z jądrami i bez. Zachwycające delikatnością materiału z którego są wykonane, a także oferujące dużą giętkość i wygodę użycia. Z racji, iż są to produkty żelowe dodatkowo mogą zachwycić swoim niecodziennym kolorem np. niebieskim czy czerwonym i faktem że są przezroczyste.
  • Dildo pompowane – pozwalające na zmianę ich długości czy grubości poprzez pompowanie. Dzięki możliwości kontroli tych dwóch parametrów, otrzymujemy okazję do większego eksperymentowania, ale również dostosowania produktu do swoich preferencji. Większość penisów tego typu ma w zestawie ręczną pompkę.
  • Dildo z wibracją – w zestawie z pilotem, który pozwala na regulację poziomu wibracji. Oprócz wrażenia obcowania z realnym penisem, oferują dodatkową formę stymulacji właśnie poprzez wibrację. Dzięki sterowaniu pilotem produkt może stać się również ciekawą formą np. gry wstępnej dla par.

Jakie dildo realistyczne wybrać?

Sięgając po tego typu produkt musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę kwestię te