darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Dilda realistyczne

Dildo realistyczne są propozycją dla osób, które szukają autentycznych i intensywnych wrażeń. Takie, które przyprawiają o dreszczyk i maksymalnie pobudzają wyobraźnię. Jeśli masz ochotę na taką rozrywkę – te zawsze gotowe do działania penisy słusznych rozmiarów czekają właśnie na Ciebie!

Dildo realistyczne – autentyczna przyjemność na maxa

Dildo realistyczne doskonale imituje wygląd męskiego członka, ale… nie tylko! Pamiętaj, że w naszym sex shopie znajdziesz modele, które zostały wykonane z materiałów, które sprawiają, że masz wrażenie, że obcujesz z prawdziwym penisem. Po prostu. Jedyne, co Ci pozostaje, to zatem wybrać odpowiedni rozmiar i kształt, a potem… przystąpić do zabawy. Dokładnie takiej, na jaką masz ochotę.

Pamiętaj: dla większego komfortu możesz wybrać model z przyssawką i przypiąć go w dowolnym miejscu. Decyzja należy do Ciebie! Sprawdź również pozostałe oferowane przez nas modele i nie zapomnij o lubrykancie na bazie wody, który ułatwi zabawę!

> Pamiętaj aby ułatwić zabawę i nie zniszczyć tego rodzaju zabawki użyj wyłącznie lubrykantu na bazie wody.

>> Czytaj opowiadanie erotyczne "Mój mężczyzna, ja i dildo" na naszym blogu

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg