darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Sztuczne pochwy

Masz ochotę na zabawę solo lub zamierzasz stworzyć miłosny trójkąt? Sztuczne pochwy to idealne rozwiązanie. Sięgnij po nie, by zapewnić sobie stały przypływ przyjemności – gdziekolwiek jesteś. Wykonane z dbałością o najmniejszy detal, są bezpieczne i wygodne w użyciu. 

Sztuczne pochwy w nowoczesnym wydaniu

Sztuczne pochwy to gadżety, które już dawno przestały być „bierne”. Niektóre modele zostały wyposażone w system wibracji, by zapewnić jeszcze intensywniejsze przeżycia. Dzięki temu możesz samodzielnie decydować o odczuciach. Natomiast wszystkie mają teksturowany wewnętrzny tunel, który także wpływa na jakość doznań.

100% dyskrecji

Sztuczne pochwy to gadżety, które zapewniają dyskrecję. To co najcenniejsze skrywa się w niepozornych opakowaniach. Wyglądając np. jak puszka piwa, latarka czy bidon, nie manifestują swojej zawartości. Dzięki temu ze sztucznej waginy możesz korzystać bez obaw o to, że ktoś odkryje zawartość. Wszystko pozostanie Twoją słodką tajemnicą.

 

>> Czytaj "Masturbator – wybierz model dla siebie" na naszym blogu.

>> Czytaj "Jaki masturbator analny przyniesie Ci najwięcej przyjemności?" na naszym blogu.

>> Czytaj "Sztuczna pochwa z wibracjami, czyli nowy wymiar przyjemności dla panów" na naszym blogu.

>> Czytaj "Masturbator oralny - sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na jego zakup" na naszym blogu.

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg