darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Liny - sznury do krępowania

Liny i sznury do krępowania to seks gadżet przeznaczony dla osób, które pragną zdominować sypialnię! Chcesz sprawić, aby partner był Ci w całości posłuszny, robił, to czego sobie życzysz i pozostał w jednym miejscu? A może marzysz o zawieszeniu ukochanej osoby w powietrzu lub wymuszeniu na niej określonej pozycji? Podnieca Cię sam widok ciasno oplecionego ciała? Liny i sznury do krępowania, które zgromadziliśmy w naszym sklepie, pomogą Ci zrealizować każdą Twoją fantazję!

Liny i sznury do krępowania – poznaj sztukę Shibari

Liny i sznury do krępowania są znane wszystkim, którzy uwielbiają zabawy BDSM. S z tego akronimu może być też interpretowane jako Shibari to japońska sztuka wiązania ciała. Jest łagodniejszą formą zabaw BDSM, ale nie mniej podniecającą! Skóra opleciona mocnym sznurem wygląda niezwykle seksownie. To sprawia, że akcesoria do krępowania ciała stają się coraz bardziej popularne!

Związana uległa osoba nic nie może zrobić, oprócz czekania na rozkazy strony dominującej. Jednak nie wystarczy po prostu przywiązać ukochanego do łóżka. Z lin i sznurów do krępowania możesz stworzyć piękne kombinacje na ciele – wiele inspiracji co do tego, jak je zawiązać, znajdziesz w internecie. Gwarantujemy, że wpadniesz w zachwyt i od razu będziesz chciał wypróbować te wiązania na ukochanej osobie!

Jakie liny i sznury do krępowania wybrać?

Stanowczo odradzamy używanie do zabaw linek zakupionych w marketach. Liny i sznury do krępowania, które znajdziesz na RedArena.pl to produkty wytworzone z bezpiecznych i delikatnych dla skóry materiałów. Dzięki temu nie musisz obawiać się zasinień, niedotlenienia lub poważnych otarć, co może zdarzyć się w przypadku używania zwykłych akcesoriów domowych.

Nasze erotyczne liny i sznury do krępowania wyróżnia duża wytrzymałość na nacisk, a także… cudowny design! Do wyboru masz gadżety w kilku kolorach. Niektóre z nich zakończone są metalową nakładką, która ułatwia wiązanie partnera.

Wśród naszych modeli znajdziesz dłuższe i krótsze liny i sznury. Jeśli jesteś na początku drogi i szukasz alternatywy dla tradycyjnych kajdanek, to wybierz krótką linkę 1,5 metra. To pozwoli Ci na skrępowanie kostek i nadgarstków lub przywiązanie ukochanej osoby do krzesła, stołu lub łóżka. Dla tych, którzy szukają większych wrażeń, polecamy dłuższe modele – 5 lub 10 metrów, dzięki którym zwiążesz i unieruchomisz całe ciało partnera.

Kup naszą linę i naucz się Shibari!

W Polsce istnieje kilka miejsc, w których regularnie organizowane są warsztaty Shibari. Podczas nich uczestnicy poznają różne techniki wiązania lin i sznurów do krępowania. Aby wziąć udział w takim przedsięwzięciu, musisz jednak posiadać własny gadżet! Produkty dostępne w naszym sklepie będą idealne. Nasi eksperci zadbali o to, żeby liny i sznury były produktami najwyższej jakości. Nie musisz więc obawiać się, że coś pęknie i uszkodzi delikatną skórę kochanka.

Liny i sznury do krępowania to także wspaniały pomysł na… grę wstępną! Zwiąż swoje ciało przed randką i załóż luźne ubranie. Przypadkiem pozwól partnerowi odkryć, co masz na sobie. Dalej niech historia potoczy się swoim torem, ale mamy pewność, że ten wieczór będzie niezapomniany! Dodatkową inspiracją do tego typu zabaw może być nasze opowiadanie erotyczne "Skrępowana - zabawa linami".