darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory bullet

Mini wibrator, choć niewielkich wymiarów, dostarczy Ci maksimum przyjemności. A to dlatego, że wybraliśmy modele tych sex gadżetów, które udowadniają, że rozmiar wcale nie ma znaczenia. Liczy się moc! Możesz z niej skorzystać, gdziekolwiek zechcesz – te akcesoria pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych stref ciała!

Kiedy sprawdzają się mini wibrator?

Mini wibrator to wibrator, którego możesz zawsze mieć pod ręką. W niewielkiej torebce, w walizce podróżnej, w szufladzie koło łóżka, na półce w łazience… zawsze, gdy zapragniesz odrobiny rozkoszy, możesz jej sobie dostarczyć, po prostu.

Co ważne, większość modeli mini wyróżnia się niezwykłą dyskrecją – cicha praca, kształt przypominający nietuzinkowy naszyjnik czy pomadkę – nikt nie domyśli się, co masz pod ręką!

Jak wybrać idealny?

Każdy z wibratorów mini, które przygotowaliśmy, to doskonała propozycja podczas zabaw solo oraz gry wstępnej z partnerem. Aby wybrać właściwy, przyjrzyj się im bliżej i kieruj się swoją intuicją. Pamiętaj: przy okazji może Ci się przydać mała tubka lubrykantu na bazie wody, który sprawi, że zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza!