darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory rotacyjne i posuwiste

Wibratory rotacyjne i posuwiste oferują zupełnie nowy wymiar doznań. Ich sekretem jest specjalny mechanizm rotacyjny, który zapewnia dodatkową, intensywną obrotową, dodatkową stymulację wewnątrz. Posuwiste polegają na pchnięciach wibratora góra-dół. To znacznie więcej niż typowe wibracje. Masz ochotę zafundować sobie taką wersję przyjemności? Jesteś w dobrym miejscu!

Dla kogo są wibratory rotacyjne i posuwiste?

Wibratory rotacyjne i posuwiste to propozycja dla początkujących i dla zaawansowanych – bez wyjątków. Jeśli chcesz wyjść poza świat klasycznych wibracji i dodać stymulacji trochę pikanterii – sięgnij właśnie po te modele. Silniczek, który wykonuje ruch obrotowy lub góra-dół, sprawi, że doznasz czegoś zupełnie nowego!

Jakie modele oferujemy?

Redarena.pl stawia na markowe i sprawdzone sex gadżety – bezpieczne, nowoczesne i naprawdę skuteczne. Dlatego możesz się spodziewać, że każdy z nich stanie się Twoim nowym, najlepszym przyjacielem – zarówno podczas zabaw solo, jak i tych w towarzystwie. Po prostu!

Gotowa na zabawę? Zamów już teraz! Szybka i dyskretna przesyłka to u nas standard. A jeśli masz pytania – śmiało napisz do nas, a podpowiemy Ci!