• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory rotacyjne

Wibratory rotacyjne oferują zupełnie nowy wymiar doznań. Ich sekretem jest specjalny mechanizm rotacyjny, który zapewnia dodatkową, intensywną, dodatkową stymulację. To znacznie więcej niż typowe wibracje. Masz ochotę zafundować sobie taką wersję przyjemności? Jesteś w dobrym miejscu!

Dla kogo są wibratory rotacyjne?

Wibratory rotacyjne to propozycja dla początkujących i dla zaawansowanych – bez wyjątków. Jeśli chcesz wyjść poza świat klasycznych wibracji i dodać stymulacji trochę pikanterii – sięgnij właśnie po te modele. Silniczek, który wykonuje ruch obrotowy, sprawi, że doznasz czegoś zupełnie nowego!

Jakie modele oferujemy?

Redarena.pl stawia na markowe i sprawdzone sex gadżety – bezpieczne, nowoczesne i naprawdę skuteczne. Dlatego możesz się spodziewać, że każdy z nich stanie się Twoim nowym, najlepszym przyjacielem – zarówno podczas zabaw solo, jak i tych w towarzystwie. Po prostu!

Gotowa na zabawę? Zamów już teraz! Szybka i dyskretna przesyłka to u nas standard. A jeśli masz pytania – śmiało napisz do nas, a podpowiemy Ci!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg