darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Jajeczka wibrujące

Jajeczka wibrujące to kategoria gadżetów erotycznych, po które możesz sięgnąć zawsze, kiedy masz ochotę poczuć przyjemne drgania rozchodzące się wewnątrz Twojego ciała. Silne wibracje lub rytmiczne pulsowanie sprawi, że każda chwila nabierze rozkosznego wymiaru. Sięgnij po nie zarówno w trakcie gry wstępnej, jak i… poza sypialnią. Jeśli wybierzesz odpowiedni model, kontrolę nad pracą gadżetu możesz też przekazać ukochanej osobie. Na RedArena.pl znajdziesz ten sex gadżet w wersji, która zapewni długie godziny uniesień. Sprawdź je i zamów już teraz!

Jajeczko wibrujące – Twój rozkoszny sekret

Jajeczko wibrujące to, wbrew pozorom, nie to samo co wibrator, choć łączą je z nim pewne cechy. Gdybyśmy je mieli zdefiniować, powiedzielibyśmy, że łączą atuty wibratora i kulek gejszy. Dlaczego? Ponieważ zgodnie z nazwą są mniejsze i mają bardziej opływowy kształt, a przede wszystkim – możesz je całkowicie wsunąć w siebie – tak, aby pracowały wewnątrz, pozwalając rozkosznym wibracjom rozchodzić się. Ten unikalny kształt sprawia również, że jajeczka stymulują Twoje mięśnie Kegla – krok po kroku pozwalając Ci wyćwiczyć wnętrze pochwy tak, aby dostarczać sobie i ukochanej osobie mega przyjemności.

Po prostu spróbuj i przekonaj się, że nawet krótka sesja z tym sex gadżetem rozbudzi w Tobie pożądanie i sprawi, że na nowo zdefiniujesz smak przyjemności. Sprawdzą się zarówno wówczas, gdy masz ochotę na samodzielne eksperymenty, jak i w trakcie gry wstępnej. Co ważne, możesz je wykorzystać także poza sypialnią – wybierz cicho pracujący gadżet i… otwórz się na odważne scenariusze erotyczne. Oczywiście tylko, jeśli masz na to ochotę.

Który wibrujący gadżet wybrać?

Gdy przyjrzysz się wibrującym jajeczkom, zauważysz szybko, że poszczególne modele różnią się między sobą, i to dość znacząco. Czym? Przede wszystkim designem. Znajdziesz między innymi:

  • klasyczne jajeczka z przyciskami sterowania umieszczonymi bezpośrednio na gadżecie – to najprostsza i najbardziej standardowa wersja,
  • jajeczka z pilotem na kablu – jego długość jest optymalna, abyś mogła samodzielnie sterować p