darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Strap On dildo

Najprościej mówiąc strap-on to nic innego jak proteza penisa. Jednak należy wiedzieć, że nawet najprostsze dildo czy wibrator również mogą zostać określone tym mianem. Strapon wyróżnia się jednak tym, że musi być on w jakiś sposób zamocowany do ciała strony aktywnej. Początkowo ten rodzaj gadżetu był wykorzystywany głównie przez pary lesbijskie, jednak wraz z upływem czasu chęć nowych doznań spowodowała, że również pary heteroseksualne wprowadziły do swojego życia seksualnego ten gadżet. Jest to również o tyle łatwe, że strap-on może być używany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Szeroki wachlarz produktów tego typu sprawia, iż każda para może dobrać taki gadżet zgodnie ze swoimi preferencjami.

Z jakich materiałów wykonywane są strap-ony?

Uprząż najczęściej wykonywana jest z elastycznej gumy lub skóry z regulowanymi paskami, tak, aby jak najlepiej dopasować się do ciała.  

Jeżeli chodzi o dilda, które mocowane są do uprzęży to są one wykonane z miękkich i przyjemnych materiałów, które swoją budową i strukturą mają jak najbardziej oddawać wrażenie styczności z prawdziwym penisem.

Między innymi takimi materiałami są:

  • Silikon – który znany jest ze swoich właściwości hipoalergicznych, dzięki czemu może być używany przez osoby ze skórą delikatną i skłonną do alergii. Silikon jest bardzo miękki w dotyku i świetnie emituje wrażenie, iż jest to skóra ludzka. Dodatkowo silikon szybko się nagrzewa i zatrzymuje w sobie ciepło, co sprawia, iż odczucia są jeszcze bardziej naturalne.
  • Cyber skóra – to materiał, który zachwyca swoją delikatnością i jedwabistością. Jej struktura jest niesamowicie zbliżona do skóry ludzkiej. Jeżeli dodamy do tego realne wykonanie dilda tj. wraz zarysowaniem główki i widocznymi nabrzmiałymi żyłami posiadamy wrażenie, iż jest to prawdziwy penis.

Rodzaje strap-on:

  • Strap-on na uprzęży (pasku) – jest to jeden z najczęściej występujących rodzajów tego gadżetu. Dildo umocowane jest na specjalnej uprzęży, którą można kupić w zestawie, jednak oczywiście uprząż można zakupić również oddzielnie i dopasować do niej interesujący nas produkt.
  • Strap-on nakładka na penisa – używany najczęściej w przypadku kiedy chce się zwiększyć rozmiary penisa lub kiedy występują problemy z uzyskaniem pełnej erekcji. Jak sama nazwa wskazuje penisa wkłada się do umocowanej  nakładki, która imituje kształt penisa i zarazem może posiadać dodatkowe wypustki mające na celu stymulację partnerki.
  • Strap-on mocowany do penisa – to zabawka dla tych, którzy chcą spróbować podwójnej penetracji. Dildo mocowane jest za pomocą silikonowych obręczy do penisa i moszny, dzięki czemu jednocześnie możliwy jest stosunek klasyczny i analny.

Techniki stosowania strap-on:

  • Pegging – jest to najprościej mówiąc penetracja mężczyzny przez kobietę. Ten rodzaj stymulacji posiada wielu zwolenników przede wszystkim dlatego, iż jest to akt przyjemny dla obu stron. Stymulacja prostaty jest czynnością niezwykle przyjemną, ponieważ pobudzanie tego gruczołu u mężczyzn przynosi im dużo mocniejsze odczuwanie orgazmów. Jest tutaj również kwestia przyjemności emocjonalnej – wielu mężczyzn lubi po prostu być dominowanym przez swoją partnerkę.