darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Strap On dildo

Strap On Dildo to sex gadżet, który pozwala poczuć przyjemność z penetracji każdej osobie – bez względu na płeć. Wystarczy, że założysz specjalną uprząż i dopniesz do niej imponującego penisa, aby móc dostarczyć ukochanej osobie niesamowitych wrażeń. Jeśli masz ochotę przeżyć coś takiego, poznaj produkty z tej kategorii!

Strap On Dildo – popuść wodze fantazji

Strap On dildo zyskuje na popularności z roku na rok. Po takie akcesoria sięgają m.in. pary lesbijek, ale nie tylko. Co powiesz na pegging, a więc zamianę ról w związku kobieta-mężczyzna? To ekscytująca propozycja, która pozwala doświadczyć czegoś naprawdę ciekawego!

Po dilda strap-on, które są puste w środku, mogą również sięgać mężczyźni, którzy np. mają problemy z erekcją, a chcą zaspokoić ukochaną osobę. Jak zatem widzisz, możliwości jest wiele.

Pewne jest jedno: w kolekcji Redarena.pl znajdziesz bogatą gamę dild oraz akcesoriów strap-on, które pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej szalone fantazje. Sięgnij po nie już teraz!

> Pamiętaj aby ułatwić zabawę i nie zniszczyć tego rodzaju zabawki użyj wyłącznie lubrykantu na bazie wody.

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg