darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Packi do BDSM

Packi do BDSM to rewelacyjny sex gadżet dla par, które chcą poeksperymentować w łóżku. Pragniesz poczuć się jak bohater filmów erotycznych? Kręcą Cię klapsy i zadawanie bólu? Ten produkt jest właśnie dla Ciebie! Użyj packi, aby w prosty sposób sprawić ukochanej osobie przyjemność. W naszym sklepie znajdziesz idealne artykuły na rozpoczęcie drogi z BDSM. Sprawdź sam!

Packi do BDSM – zaskocz partnera z RedArena.pl

Packi do BDSM mogą zapewnić świetny wstęp do seksu. Po takie akcesoria najchętniej sięgają osoby, które uwielbiają zadawać i odbierać klapsy. Uderzenie ręką po pewnym czasie może być niewystarczające. Za pomocą packi możesz zadać partnerowi jeszcze więcej bólu, a co za tym idzie przyjemności!

Chcesz wprowadzić coś nowego do Waszego życia seksualnego? Potrzebujesz mocniejszych bodźców, które dadzą więcej bólu i zabawy? A może zainteresowałeś się BDSM? Packi to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z tą dziedziną seksu. Za pomocą tego gadżetu możesz delikatnie gładzić ciało i od czasu do czasu zadawać mocniejszy cios – w taki sposób szybko doprowadzisz partnera do szaleństwa z rozkoszy. Oczekiwanie na kolejne uderzenie jest najbardziej podniecającą częścią tej zabawy.

Dostępne rodzaje pacek do BDSM

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz skórzane klapki z ćwiekami, które wyglądają jak te rodem z filmów pornograficznych, delikatne szpicruty zakończone zmysłową miotełką, packi – klepaczki i ozdobne szpicruty.

Dobierz sex gadżet do Twoich oczekiwań odnośnie do doznań seksualnych i intensywności uderzeń. Cieniutka szpicruta będzie dawała mocniejsze uderzenia od płaskiej i szerokiej, skórzanej packi, natomiast delikatna miotełka to świetne narzędzie do… łaskotek.

Aby wieczór był naprawdę zadowalający, kup razem z packą do BDSM kajdanki lub knebel erotyczny. Unieruchomienie i brak możliwości wyrażenia krzykiem przyjemności jeszcze bardziej intensyfikują doznania.

Wykorzystaj packi, aby urozmaicić życie łóżkowe. Być może okaże się, że ta forma seksu bardzo odpowiada Tobie i ukochanej osobie, ale wcześniej o tym nie wiedzieliście. Odkrywanie swoich granic w związku pełnym zaufania to świetna sprawa, nasze produkty w tym pomogą!

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg