darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
 • Kategorie
 • Szukaj
 • Żele do masażu

Żele do masażu są atrakcyjną propozycją dla każdej pary. Dotyk jest tym, co najbardziej pobudza ciało i wprawia je w stan podniecenia. Delikatne pieszczoty w ramach gry wstępnej lub erotyczny masaż to doskonały sposób, aby rozpalić zmysły i nakręcić się wzajemnie do dalszych igraszek. Nie można jednak zapominać o odpowiednim nastroju, a w tym może Ci pomóc nastawienie spokojnej muzyki i rozpalenie aromatycznych świec. Pragniesz przeżyć ekscytujące chwile pełne uniesień i przyjemności? Niezastąpionym gadżetem  będą właśnie żele do masażu, które możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Żele do masażu – sposób na rutynę w sypialni

Nawet najbardziej udane życie intymne może w pewnym momencie być mało satysfakcjonujące, jeżeli będzie brakować w nim urozmaicenia. Nie każde pieszczoty muszą kończyć się seksem, gdyż masaż erotyczny jest równie przyjemny oraz ekscytujący co stosunek. Pozwala partnerom także zbliżyć się do siebie oraz poznać najwrażliwsze punkty na swoich ciałach – te, które wywołują lawinę rozkoszy. Żele do masażu stanowią dodatkowe urozmaicenie zabawy, gdyż pozwalają dłonią lepiej się prowadzić po ciele, mają pobudzający zmysły zapach, a ponadto mogą służyć jako lubrykant. Odpowiednie nawilżenie stref intymnych ma duże znaczenie dla komfortu podczas stosunku, ale także może spotęgować doznania. Wśród żeli do masażu dostępne są produkty o właściwościach mrowiących i rozgrzewających, które dodatkowo drażnią delikatne punkty i zwiększają czułość miejsc erogennych.

Jak używać żeli do masażu?

Lubrykanty można stosować na wiele sposobów, dlatego stanowią uniwersalne akcesorium do intymnych igraszek. Żele do masażu mają pobudzający zapach, a niektóre z nich są jadalne, dzięki czemu sprawdzą się także do oralnych pieszczot. Wystarczy niewielką ilość produktu rozprowadzić po skórze i wykonać masaż relaksujący lub będący formą gry wstępnej.

Dlaczego warto urozmaicić miłosne igraszki, stosując żele?

Warto po nie sięgnąć, ponieważ:

 • potęgują doznania wynikające z masażu,
 • zapobiegają otarciom naskórka,
 • nawilżają miejsca intymne,
 • drażnią zmysły swoim zapachem,
 • mogą być używane jako lubrykant.

Żele do masażu mogą stanowić alternatywę dla tradycyjnych olejków i balsamów, a dzięki swoim właściwościom jeszcze bardziej spotęgować doznania.

Zamów żele intymne na RedArena.pl!

W naszej ofercie znajdziesz żele, które zmienią każdy masaż w niezapomniane chwile uniesień. Mamy produkty o właściwościach potęgujących doznania, które pobudzają skórę i wzmacniają przyjemność z dotyku. Wśród nich możemy wyróżnić:

 • żele nawilżające – mogą być stosowane do masażu lub jako lubrykant do miejsc intymnych. Dostępne są warianty na bazie silikonu lub wody, które mogą być używane wraz z prezerwatywą,
 • żele jadalne – ze względu na swój smak, mogą stanowić wzbogacenie masażu o pieszczoty oralne,
 • żele chłodzące – ukoją rozgrzane ciało oraz spotęgują doznania z dotyku, dając przyjemne wrażenie chłodzenia,
 • żele rozgrzewające – przyjemnie rozluźnią mięśnie i stymulują, dzięki czemu skóra jest bardziej podatna na dotyk.

Wszystkie dostępne u nas produkty mają bezpieczny skład i nie powodują podrażnień. Wypróbuj różne warianty żeli, aby sprawdzić, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!