darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Korki analne

Korek analny to gadżet, dzięki któremu otworzysz się na świat zupełnie nowych doznań i przekonasz, że zabawa z tylnym wejściem może być ekstatycznym, a zarazem bezpiecznym doświadczeniem. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką gamę korków, dzięki którym zafundujesz sobie lub ukochanej osobie stymulację: delikatną lub intensywniejszą. Wystarczy, że dopasujesz rozmiar i kształt do swoich preferencji.

Jak wybrać idealny korek analny?

Korek analny to szeroka kategoria produktów – zerknij, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Redarena.pl, aby się o tym przekonać. Jak więc wybrać ten idealny? Weź pod uwagę przede wszystkim rozmiar. Mniejsze sprawdzą się dobrze na początek eksperymentów – większe, jeśli masz już doświadczenie. Zastanów się też, czy interesuje Cię klasyka, czy może wersja z dodatkowymi wibracjami.

Pamiętaj: wszystkie gadżety z tej kategorii są wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie wywołają podrażnień tej wrażliwej strefy. Dla uzupełnienia polecamy dobry lubrykant! Do stalowych żele analne na bazie silikonu, a do tych powlekanych silikonem żele analne na bazie wody.

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYNOW-REDARENA bluemedia-REDARENA paypal-redarena przy-odbiorze-redarena

  • UWAGA

Sklep z produktami dla dorosłych. Czy posiadasz 18 lat?