darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Gruszki analne do lewatywy

Gruszki analne do lewatywy to niezbędny gadżet, który ułatwia higienę przed stosunkiem analnym. Koniec z niekomfortowymi sytuacjami podczas seksu - dzięki temu akcesorium będziecie mogli maksymalnie skupić się na wspólnej przyjemności. W naszym sklepie są dostępne niedrogie zestawy do lewatywy w różnych kształtach i w różnej wielkości – wszystko dla Twojej, a dokładnie Waszej, wygody.

Gruszki analne do lewatywy – otwórz się na przyjemność!

Gruszki analne do lewatywy są chętnie wybierane przez osoby, które chcą zachować higienę podczas stosunku analnego. Odpowiednie przygotowanie do zabaw z drugą dziurką jest bardzo ważne! Dzięki temu oboje będziecie mogli cieszyć się sobą bez strachu o zabrudzenia czy przykre niespodzianki.

Wybierz gadżet, który dokładnie oczyści ścianki jelita z pozostałości po nieczystościach. Gruszka analna przyda Ci się także po stosunku, aby wypłukać pozostałości lubrykantu. Proponujemy Ci kilka modeli, abyś mógł znaleźć najbardziej odpowiednią. Wśród dostępnych modeli są dostępne gruszki z wymiennymi końcówkami, przezroczyste i wersje podróżne.

Jak działają gruszki analne?

Lewatywę za pomocą gruszki analnej może przeprowadzić każdy – mężczyźni, kobiety, początkujący i zaawansowani. Gruszki analne do lewatywy to profesjonalne narzędzie, które zostało zrobione z bezpiecznego i miękkiego materiału – nie musisz obawiać się o uszkodzenia wewnętrzne! Gadżet ma długą rurkę, więc woda dotrze w każdy zakamarek jelita. Wystarczy tylko, że napełnisz balonik wodą, wprowadzisz aplikator do odbytu i naciśniesz na pojemnik, a płyn dokładnie wyczyści Twoją krainę rozkoszy! 

Masz obawy przed pierwszym użyciem? Przed zabiegiem rozluźnij się, wlej ciepłą wodę, nałóż na gruszkę lubrykant i… już! Żel intymny znajdziesz w pozostałym asortymencie na RedArena.pl.

Zabieg nie jest bolesny, a dzięki niemu w kilka minut poczujesz się świeżo i czysto. Twój partner będzie zachwycony i na pewno spędzicie upojne chwile tej nocy. Brak ograniczeń zaprowadzi Was w nieznane dotąd strefy rozkoszy. Nie pożałujesz!

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg