darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Gruszki analne do lewatywy

Gruszka analna do lewatywy intymnej 7 cm
Gruszka analna do lewatywy intymnej 7 cm
Chwilowo niedostępny

Gruszki analne do lewatywy to niezbędny gadżet, który ułatwia higienę przed stosunkiem analnym. Koniec z niekomfortowymi sytuacjami podczas seksu - dzięki temu akcesorium będziecie mogli maksymalnie skupić się na wspólnej przyjemności. W naszym sklepie są dostępne niedrogie zestawy do lewatywy w różnych kształtach i w różnej wielkości – wszystko dla Twojej, a dokładnie Waszej, wygody.

Gruszki analne do lewatywy – otwórz się na przyjemność!

Gruszki analne do lewatywy są chętnie wybierane przez osoby, które chcą zachować higienę podczas stosunku analnego. Odpowiednie przygotowanie do zabaw z drugą dziurką jest bardzo ważne! Dzięki temu oboje będziecie mogli cieszyć się sobą bez strachu o zabrudzenia czy przykre niespodzianki.

Wybierz gadżet, który dokładnie oczyści ścianki jelita z pozostałości po nieczystościach. Gruszka analna przyda Ci się także po stosunku, aby wypłukać pozostałości lubrykantu. Proponujemy Ci kilka modeli, abyś mógł znaleźć najbardziej odpowiednią. Wśród dostępnych modeli są dostępne gruszki z wymiennymi końcówkami, przezroczyste i wersje podróżne.

Jak działają gruszki analne?

Lewatywę za pomocą gruszki analnej może przeprowadzić każdy – mężczyźni, kobiety, początkujący i zaawansowani. Gruszki analne do lewatywy to profesjonalne narzędzie, które zostało zrobione z bezpiecznego i miękkiego materiału – nie musisz obawiać się o uszkodzenia wewnętrzne! Gadżet ma długą rurkę, więc woda dotrze w każdy zakamarek jelita. Wystarczy tylko, że napełnisz balonik wodą, wprowadzisz aplikator do odbytu i naciśniesz na pojemnik, a płyn dokładnie wyczyści Twoją krainę rozkoszy! 

Masz obawy przed pierwszym użyciem? Przed zabiegiem rozluźnij się, wlej ciepłą wodę, nałóż na gruszkę lubrykant i… już! Żel intymny znajdziesz w pozostałym asortymencie na RedArena.pl.

Zabieg nie jest bolesny, a dzięki niemu w kilka minut poczujesz się świeżo i czysto. Twój partner będzie zachwycony i na pewno spędzicie upojne chwile tej nocy. Brak ograniczeń zaprowadzi Was w nieznane dotąd strefy rozkoszy. Nie pożałujesz!