• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory zdobione

Wibratory zdobione to eleganckie sex gadżety, które przypominają nieco małe dzieła sztuki. Jeżeli szukasz nietuzinkowego akcesorium, które dostarczy Ci również przyjemności wizualnej – wybierz jeden z nich. Gwarantujemy: są nie tylko ładne, ale przede wszystkim w punkt trafiają w Twoje potrzeby erotyczne. Wypróbuj któryś z nich, żeby dostarczyć sobie rozkoszy w wersji de luxe!

Dla kogo są wibratory zdobione?

Wibratory zdobione to propozycja dla kobiet, które lubią łączyć przyjemności cielesne ze stymulacją wizualną. Elegancki, subtelny sex gadżet, który cieszy oko, będzie zachęcał do zabawy, a przy okazji świetnie zaprezentuje się na toaletce, w łazience czy na szafce koło łóżka.

Pamiętaj: jeden z nich może również stać się prezentem dla ukochanej kobiety – luksusowy design na pewno spotka się z jej uznaniem!

Jakie modele oferujemy?

W kolekcji zdobionych wibratorów, którą przygotowaliśmy, znajdziesz przede wszystkim klasyczne, ale bogato zdobione gadżety. Sprawdzą się zarówno w trakcie zabaw solo, jak i jako element wyrafinowanej gry wstępnej. Przetestuj i przekonaj się, że orgazm niejedno ma imię!

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg