darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Eleganckie wibratory zdobione

Diamenty już teraz nazywane są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. A gdyby szły w parze z osiąganiem najdłuższych, najbardziej intensywnych, ekstatycznych orgazmów? Eleganckie, zdobione kryształkami wibratory to sposób na odkrycie najwrażliwszych zakamarków płonącego pożądaniem ciała. Niepozorne, podniecające zabawki doprowadzą rozkoszne wibracje wszędzie, gdzie zapragniesz.

Nowe doznania podczas igraszek solo

Zdecyduj się na zwiększenie dawki przyjemności podczas doprowadzającej do spełnienia zabawy we własnym towarzystwie i zamień niegrzeczny paluszek na upojnie pulsujący wibrator. Zachwyć się głębokim wypełnieniem swojej wąskiej, wilgotnej dziurki przez stymulujący masażer. Niech klasyczny, twardy trzon i regulowane wibracje doprowadzą Cię do orgazmu, o którym długo nie zapomnisz.

Zmysłowe figle w niestandardowym miejscu

Puść wodze fantazji i odważ się na emocjonujące igraszki solo w nietypowym miejscu. Pokój hotelowy, kuchnia, a może łazienka? Wodoodporny materiał, z którego została wykonana większość zdobionych wibratorów umożliwia wyuzdane figle nawet w trakcie kąpieli lub podczas brania prysznica. Niestandardowa lokalizacja nakręci Cię do granic możliwości, a rozpalający zmysły, wibrujący masaż sprawi, że rozkosz będzie trwać w nieskończoność.

Przyjemność dla każdej dziurki

Pikantna zabawa z użyciem zdobionego wibratora nie musi obejmować tylko jednej, przedniej dziurki. Wykorzystaj lubrykant i odważ się na intensyfikującą doznania penetrację analną. Nowych, ekscytujących wrażeń dopełni pofalowana powierzchnia gadżetu, która uczyni stymulację od tyłu jeszcze ostrzejszą. Nadchodząca fala uniesienia okaże się niepowstrzymana.

Potęgująca rozkosz gra wstępna

 

Przyspieszający oddech, palący dotyk i niecierpliwe pozbywanie się ubrań podczas zmysłowej gry wstępnej nabiorą jeszcze szybszego tempa, jeśli zdecydujesz się użyć pobudzającego strefy erogenne wibratora. Dzięki niesfornej zabawce zbliżenie z drugą połówką nabierze nowego wymiaru. Rutyna w Waszym życiu erotycznym poczuje przypływ świeżości.

 

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg
logo-PayPo-1-.png

 

  • UWAGA

Sklep z produktami dla dorosłych. Czy posiadasz 18 lat?