darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kneble erotyczne

Kneble erotyczne to kolejny poziom zabawy BDSM! Masz ochotę na ostrą zabawę w odgrywanie ról? Uwielbiasz poddawać się partnerowi, a może to właśnie Ty jesteś stroną dominującą? Niezależnie od układu – knebel sprawdzi się do urozmaicenia życia seksualnego i świetnie uzupełni strój na wieczór. Zaknebluj siebie albo ukochana osobę i ciesz się przyjemnością płynącą ze zniewolenia! Wchodzisz w to?

Kneble erotyczne – sposób na urozmaicenie przyjemności

Kneble erotyczne, które znajdziesz w RedArena.pl, to produkty stworzone dla osób poszukujących mocnych wrażeń. Marzysz o tym, żeby obezwładnić swojego partnera, sprawić, że będzie Ci uległy, a swoje podniecenie będzie mógł wyrazić tylko przez patrzenie na Ciebie? Knebel idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji! Zapnij skórzaną uprząż na głowie ukochanej osoby, włóż kulkę do jej ust i… ciesz się rozkoszną ciszą przerywaną jękami przyjemności.

Pamiętaj: zabawa z tym gadżetem musi być bezpieczna – zadbaj o właściwą pozycję zakneblowanego (najlepiej z głową lekko pochyloną w dół) oraz ustalcie wspólny sygnał do przerwania. Jęki spowodowane bólem mogą być odebrane jako element gry, a nie wyrażenie zagrożenia.

Wybierz najlepszy knebel erotyczny!

Dla początkujących osób rekomendujemy kneble o mniejszej średnicy – dzięki temu usta będą mogły się przyzwyczaić do takiej zabawy. Dla osób bardziej zaawansowanych proponujemy kneble w kształcie penisa, a dla tych, którzy nie boją się ekstremalnych doświadczeń – podwójnego członka.

Bardzo ciekawie wyglądają kneble z otworem na usta – idealny sprzęt do seksu oralnego! W takiej uprzęży Twój partner będzie błagać o więcej. Nie daj się prosić i podaruj dodatkowe doświadczenia przez wkładanie do ust penisa lub dildo! W naszym sklepie znajdziesz ciekawe modele sztucznych członków – szklane penisydilda z wibracjami lub w fikuśnym kształcie. To, jak wykorzystasz te gadżety zależy tylko od Ciebie, ale gwarantujemy - nie będziesz się nudzić.

W naszej ofercie znajdziesz także gotowe zestawy do ostrej zabawy BDSM, w których skład wchodzą knebel, kajdankizaciski na sutki i pejcz. Tyle wystarczy, aby obezwładnić partnera i zadawać mu przyjemność graniczącą z bólem.