darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Taśmy do krępowania

Taśmy do krępowania BDSM to produkt dla Ciebie, jeśli podnieca Cię widok zniewolonego ciała kochanka. Chcesz mieć pełną władzę w łóżku? Uwielbiasz być dominantem? A może chcesz zakomunikować partnerowi o Twoim fetyszu związanym z krępowaniem? Nie musisz dłużej zwlekać. Produkty, które przygotowaliśmy w sklepie RedArena.pl, już na Ciebie czekają!

Taśmy do krępowania BDSM – odmień swoje życie erotyczne!

Taśmy do krępowania BDSM zostały stworzone z myślą o osobach, które pragną wprowadzić do swojej sypialni coś nowego. Widok skrępowanego ciała jest bardzo podniecający. Jako osoba dominująca masz władzę i możesz do woli upajać się tym, że ktoś Ci ufa i jest Ci całkowicie oddany. Natomiast jako osoba uległa czerpiesz przyjemność z tego, że… nie wiesz, co się przydarzy. Napięcie i oczekiwanie na ruch Pana lub Pani sprawi, że będziesz drżeć z rozkoszy, choć tak naprawdę... nic się jeszcze nie wydarzyło.

Zastanawiasz się, czy do takich zabaw nie można użyć normalnej taśmy np. malarskiej lub izolacyjnej? Nie polecamy tego rozwiązania. Specjalne taśmy do krępowania mają dużą przewagę nad klejącymi akcesoriami, dlatego, że:

  • mogą być używane wielokrotnie – odklejaj i przyklejaj taśmę z powrotem na ciało, tak często, jak tego chcesz;
  • nie zawierają kleju, dzięki czemu nie wyrywają włosów ani nie zostawiają kleju na skórze;
  • są wytrzymałe – Twój partner tak łatwo się nie uwolni;
  • mają kilkanaście metrów długości, co pozwala na dowolne krępowanie ciała, a nawet całkowite owinięcie partnera;
  • są wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie uczulają ani nie ranią delikatnej skóry.

Niewątpliwą zaletą tego seks gadżetu jest jego cena! Za kilkadziesiąt złotych możesz nabyć produkt, który będzie Ci bardzo długo służyć!

Jakie taśmy do krępowania BDSM oferujemy?

Na RedArena.pl znajdziesz produkty najlepszych marek. Zadbaliśmy o to, żeby każda zabawa taśmami do krępowania BDSM była bezpieczna. Dlatego nasze seks gadżety są wykonane z uniwersalnego winylu, odpornego na uszkodzenia i działania wody czy kurzu. Jednak, jeśli jesteś uczulony na tą substancję, zrezygnuj z jego użytkowania.

Do wyboru masz kilka długości i kolorów taśm. Wybierz ten model, który najbardziej Ci się podoba i pozwoli Ci spełnić swoje fantazje.

Taśmy do krępowania BDSM – niezbędny seks gadżet w sypialni?

Jesteś ciekawy zabaw BDSMTaśmy do krępowania BDSM to rewelacyjny sposób na to, żeby sprawdzić, czy tego typu rozrywka sprawia Ci przyjemność. Są tanie, więc jeśli Ci się nie spodoba, to nie stracisz dużo pieniędzy. Do tego można ich używać na wiele sposobów – nie tylko krępować, ale także unieruchamiać czy obklejać ciało ukochanej osoby. Taśmy mogą zastąpić także knebel (pamiętaj o tym, żeby nie zasłaniać ust i nosa jednocześnie!).

Taśmy do krępowania BDSM mają bardzo neutralny design. Pozostawione na szafce nocnej, nie wzbudzą niczyich podejrzeń, nawet teściowej.

Aby zabawa przebiegała bez przeszkód, warto zadbać o odpowiednie nawilżenie. W tym pomogą Ci lubrykanty, które również mamy w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą i wybierz coś dla siebie, a na pewno się nie zawiedziesz!

 

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg
logo-PayPo-1-.png

 

  • UWAGA

Sklep z produktami dla dorosłych. Czy posiadasz 18 lat?