darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibrator króliczek - stymulujący punkt G

Doprowadzające do ekstazy wibracje wewnątrz Twojej ciasnej, rozpalonej dziurki, połączone z upojnymi pulsacjami na drżącej z pragnienia łechtaczce? Odważ się na orgazmiczne połączenie, zaopatrując się w wibrator króliczek. Niepozorny gadżet dostarczy intensywnych wrażeń. Nie czekaj i rozładuj wzbierające w Tobie napięcie seksualne.

Większy do sypialni, mniejszy do walizki

Wzmagające ekscytację wibratory króliczki występują w licznych rozmiarach. Kompaktowa, około 15-centymetrowa, idealna do walizki zabawka zapewni Ci pikantne doznania, kiedy ochota na igraszki we własnym towarzystwie wypełni Cię podczas podróży. Większy, niemal 30-centymetrowy wibrator królik wsunie się głęboko w Twoje wilgotne wnętrze, gdy po ciężkim dniu zapragniesz podarować sobie rozluźniającą, pikantną zabawę.

Żyłkowaty fiolet, gładki róż, a może zakrzywiona czerń?

Jak bardzo niegrzecznie chcesz się zabawić? Potrzebujesz powolnych, płynnych i posuwistych ruchów gadżetem o gładkiej strukturze? A może wolisz, aby dotarł aż do punktu G, zmysłowo stymulując łaknącą doznań dziurkę żyłkowatą powierzchnią? Wibratory króliczki nie ograniczają się do jednej możliwości – dadzą Ci dokładnie ten rodzaj przyjemności, którego potrzebujesz. Aby w pełni dopasować zabawkę do swoich preferencji, możesz nawet wybrać jej kolor. Wibrator różowy nakręci Cię na szalone figle, a czarny – wydobędzie prawdziwy ogień.

Wibratory króliczki – sposób na ekstatyczny orgazm

Jeżeli chcesz, aby kilka sprawnych ruchów doprowadziło Cię do euforycznego orgazmu idealnym wyborem będzie właśnie rabbit – wibrator, który nie zapomina o łechtaczce. Podwójnie intensywną przyjemność dopełnią obrotowe główki, którymi kuszą niektóre dostępne w ofercie redarena.pl modele. Przetestuj ich zniewalającą moc, nie powstrzymując okrzyku podniecenia, kiedy eksplodujesz z rozkoszy.

Aby zabawa stała się jeszcze ostrzejsza i bardziej wyuzdana – zaproś do niej partnera i pozwól mu patrzeć, jak płoniesz pod dotykiem niesfornego wibratora króliczka.