darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Wibratory klasyczne

Wibratory klasyczne to propozycja, która jest przeznaczona nie tylko dla początkujących. Jeżeli lubisz rozkoszną stymulację waginy, której urok kryje się w (pozornej) prostocie, pokochasz produkty z tej kategorii. Zwłaszcza, że nasi specjaliści stworzyli kolekcję najlepszych wibratorów tego typu – to markowe akcesoria, które zapewniają moc wrażeń!

Czym wyróżniają się wibratory klasyczne?

Wibratory klasyczne mają prosty kształt i koncentrują swoje działanie na penetracji i stymulacji Twojej waginy. Pomiędzy nimi znajdziesz zarówno niewielkie modele, które zapewnią Ci delikatne pieszczoty, jak i te solidnych rozmiarów. Wysokiej klasy materiał wykonania w połączeniu z komfortem sterowania to sekret Twojej rozkoszy!

Który model wybrać?

Każdy z klasycznych wibratorów w naszym katalogu to produkt, który zafunduje Ci niezapomniane doświadczenia. Przy wybieraniu idealnego kieruj się własnymi preferencjami – intuicja sprawi, że wytypujesz ten idealny. A jeśli potrzebujesz pomocy – śmiało skontaktuj się, a podpowiemy Ci, co kupić. Pamiętaj, że do kompletu zawsze przyda Ci się dobry lubrykant!

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg