darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibrujące majtki

Wibrujące majtki – brzmi ciekawie? Wyobraź sobie, jak dobry może stać się Twój dzień, kiedy zafundujesz sobie delikatne lub intensywne pieszczoty z wykorzystaniem tego sex gadżetu również poza sypialnią! Tak, tak!   

Wibrujące majtki – dyskretna i wyrafinowana rozkosz

Dyskretny, niewielki wibrator lub masażer łechtaczki, idealnie trzymający się seksownych majteczek, rozkoszne pieszczoty i Ty… wchodzisz w to? Jeśli tak, koniecznie sprawdź kolekcję tych akcesoriów erotycznych w naszym sex shopie. Ich szeroki wybór Cię zaskoczy!

Jak działają wibrujące majtki?

Wibrujące majteczki to rozmaite gadżety erotyczne, które różnią się między sobą zarówno konstrukcją, jak i sposobem działania.

Z jednej strony możesz sięgnąć po masażery erotyczne idealnie współgrające z kobiecą anatomią. Ułożą się na Twojej waginie tak, by perfekcyjnie przylegać do bielizny – staną się niemal niezauważalne. Z drugiej – czekają na Ciebie pełne komplety: seksowne majteczki plus pasujący wibrator lub masażer.

Pikanterii całości dodaje fakt, że… ten sex gadżet jest najczęściej sterowany zdalnie, przy pomocy dyskretnego pilota. Pozostaje więc pytanie, czy kontrolę nad intensywnością jego działania przejmiesz sama, czy… powierzysz ją ukochanej osobie.

Jak wybrać odpowiedni model?

Na początek najważniejsze: w naszym sex shopie znajdziesz wyłącznie sprawdzone wibrujące majtki dobrej jakości – wykonane z higienicznych, łatwych do czyszczenia i przyjemnych w dotyku materiałów. Wybór więc, tak naprawdę, zależy od Twoich osobistych preferencji. Jeśli wahasz się, bez wahania napisz do nas lub zadzwoń – pomożemy!