darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Masturbatory wibrujące

Masturbacja to ważny element udanego życia intymnego. Podczas pieszczot można rozładować napięcie seksualne oraz wprowadzić się w odpowiedni nastrój. Jest to także sposób na grę wstępną, bo nikt nie powiedział, że masturbacja musi odbywać się solo, o czym wspominaliśmy w artykule o modelach masturbatorów. Chcesz jeszcze bardziej spotęgować doznania oraz wprowadzić nieco urozmaicenia do sypialni? Wykorzystaj możliwości masturbatorów wibrujących! Są zaprojektowane dla mężczyzn, ale świetnie sprawdzą się także do zabaw we dwoje jako rozgrzewka przed seksem.

Masturbatory wibrujące – nowy wymiar stymulacji

Nie da się ukryć, że mężczyźni są wzrokowcami. Zabawki erotyczne muszą więc nie tylko stymulować odczucia fizyczne, ale także pobudzać wyobraźnię. Masturbatory wibrujące imitujące kobiece miejsca intymne pozwolą Ci wprowadzić się w stan ekstazy, nawet gdy nie ma przy Tobie partnerki. Są idealnym rozwiązaniem na czas rozłąki lub na chwile przyjemności spędzone samotnie. Masturbatory wibrujące to także doskonały gadżet urozmaicający grę wstępną. Możesz je wykorzystać podczas igraszek z drugą osobą, aby przygotować się do seksu i spotęgować doznania płynące z penetracji.

Gadżety erotyczne na miarę Twoich potrzeb

Współczesne masturbatory to zaawansowane technologicznie gadżety. Są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, dzięki czemu możesz w pełni kontrolować zabawkę. Sam zdecyduj, który tryb wibrowania będzie dla Ciebie odpowiedni oraz jak intensywnych doznań oczekujesz. Masturbatory wibrujące są wykonane z tworzywa sztucznego imitującego skórę. To w połączeniu z realistycznym wyglądem sprawi, że poczujesz się jakbyś uprawiał seks z drugą osobą. W RedArena.pl znajdziesz gadżety erotyczne o różnej mocy, konstrukcji i sposobie użytkowania. Możemy Ci zaproponować m.in.:

  • masturbator analny – to wielofunkcyjny gadżet (więcej na jego temat przeczytasz we wpisie z poradami: jak wybrać pierwszy masturbator analny). Do niektórych zestawów dołączone jest jajeczko wibrujące, które możesz umieścić wewnątrz zabawki lub używać oddzielnie;
  • poręczny masturbator w tubie – niech nie zmyli Cię niepozorna konstrukcja, gdyż urządzenia tego gwarantują niezapomniane doznania! Kształt tuby ułatwia trzymanie w dłoni, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować położenie gadżetu. W zależności od wybranego modelu, masturbator wibrujący może być wewnątrz pokryty wypustkami, które potęgują przyjemność;
  • realistyczny masturbator – jeżeli zależy Ci na stymulacji i pobudzeniu wyobraźni, wybierz model imitujący kobiece miejsca intymne. W ofercie mamy także warianty, które zaspokoją potrzebę seksu oralnego i analnego. O zaletach i działaniu tego typu masturbatorów pisaliśmy więcej w artykule o wibrujących sztucznych pochwach oraz masturbatorach oralnych.

Masturbatory wibrujące to nie tylko świetny gadżet do zabaw solo lub w większym gronie. To również doskonałe narzędzie do treningu wydolności seksualnej. Dzięki takim urządzeniom rozładujesz napięcie i sprawisz, że stosunek będzie dłuższy oraz bardziej satysfakcjonujący.

Zapraszamy do zapoznania z pełna ofertą dostępną na RedArena.pl. W sprzedaży mamy także masturbatory do seksu oralnego, urządzenia ssąco-wibrujące oraz wiele innych modeli do wyboru! Sam zdecyduj, k