darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
 • Kategorie
 • Szukaj
 • Kulki waginalne biofeedback

Gadżety erotyczne mogą sprawić, że życie intymne stanie się ekscytujące i dostarczy dużej dawki przyjemności. Używanie zabawek w sypialni przestało być już tematem tabu i coraz więcej par decyduje się na ich wykorzystywanie. Oprócz tego, że potęgują doznania podczas seksu, mogą też pozytywnie wpływać na zdrowie. Takie właściwości mają kulki waginalne biofeedback, które delikatnie stymulują oraz wzmacniają mięśnie dna miednicy. Takie akcesoria są przeznaczone dla kobiet świadomych swego ciała, które chcą zadbać o siebie przy jednoczesnym czerpaniu przyjemności z używania gadżetów.

Czym są kulki waginalne biofeedback?

Brak przyjemności z seksu oraz słabe doznania podczas penetracji nie zawsze muszą być wywołane nieodpowiednią techniką stymulacji. Wiele zależy od kondycji mięśni Kegla, które odpowiadają m.in. za odczuwanie satysfakcji z życia intymnego. Z wiekiem lub po porodzie te partie ciała ulegają osłabieniu, co może doprowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości zdrowotnych oraz zmniejszenia jakości stosunku. Kulki waginalne biofeedback to gadżety, które pozwolą Ci na nowo czerpać satysfakcję z seksu i sprawią, że życie intymne wróci na właściwe tory. Są wykonane z miękkiego silikonu, który nie powoduje podrażnień ani dyskomfortu. Wewnątrz każdej kulki umieszczona jest dodatkowo mniejsza. Obie, drgając, stymulują mięśnie Kegla do pracy, a jednocześnie dostarczają sporo przyjemności.

Jak używać kulek waginalnych biofeedback?

Ćwiczenie mięśni dna miednicy jest łatwe i bardzo satysfakcjonujące. Wystarczy użyć niewielkiej ilości lubrykantu na bazie wody i zaaplikować kulki do pochwy. Najlepiej działają one podczas wysiłku fizycznego, dlatego w tym czasie można udać się na krótki spacer lub wrócić do codziennych obowiązków. Kulki waginalne biofeedback są dyskretne, a z każdym ruchem ciała wpadają w wibracje zmuszając mięśnie do skurczu. Podczas takiego treningu możesz odczuwać rozkosz dzięki stymulacji. W ten sposób nie tylko zadbasz o zdrowie intymne, ale także się zrelaksujesz.

Dlaczego warto korzystać z kulek waginalnych:

 

 • zwiększają doznania z seksu,
 • zapobiegają wiotczeniu mięśni Kegla,
 • rozwiązują problemy z nietrzymaniem moczu,
 • dostarczają dużej dawki przyjemności,
 • ułatwiają powrót do formy po ciąży.

Wystarczy 15 minut dziennie, aby w krótkim czasie zauważyć różnicę. Utrzymując mięśnie Kegla w dobrej kondycji, sprawisz, że orgazm będzie jeszcze bardziej intensywny i ekscytujący! 

Jakie kulki waginalne biofeedback wybrać?

Naszą misją jest dostarczanie gadżetów erotycznych, dzięki którym życie intymne wejdzie na wyższy poziom. W ofercie mamy kulki gejszy o różnym kształcie, kolorze i właściwościach. Wszystkie wyróżniają się estetycznym wyglądem oraz najwyższą jakością wykonania. Proponujemy m.in.:

 • wibrujące kulki stymulujące pochwę,
 • drgające kulki z wypustkami,
 • kulki do ćwiczeń i stymulacji,
 • kulki z dodatkowym obciążeniem.

Do wyboru masz pojedyncze kulki waginalne biofeedbackpodwójne kulki gejszy, a nawet zestaw trzech kulek do ćwiczeń mięśni dna macicy, które maksymalnie spotęgują doznania podczas treningu mięśni Kegla. Więcej na ich temat pisaliśmy w artykule o kulkach gejszy (jak wybrać, prawidłowo używać oraz ćwiczyć mięśnie Kegla przy ich użyciu). 

Wybierz wariant dla siebie i sprawdź, jak poprawi się Twoje życie intymne!