darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kulki i Koraliki Analne

Koraliki analne przyniosą Ci mnóstwo rozkoszy, jeśli masz ochotę poeksperymentować z pieszczotami tej wyjątkowej strefy erogennej. Zapewnią delikatną, a zarazem intensywną stymulację – zarówno Jej, jak i Jemu. Doznania, które zagwarantują rozkosz czekają na Ciebie zarówno przy wsuwaniu tego sex gadżetu, jak i podczas jego wyciągania. To propozycja dla początkowych i zaawansowanych w tej sferze życia intymnego. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jakie koraliki analne wybrać?

Koraliki analne to dobry początek eksperymentowania z tylnym wejściem – również dlatego, że większość rozkosznych sznureczków zawiera kuleczki, które stopniowo zwiększają swoją średnicę. Możesz więc łatwo kontrolować przebieg i intensywność zabawy.

Wybierając jeden z tych gadżetów dla siebie, zwróć uwagę na średnicę kuleczek, jak również na długość łańcucha – kilka, a może kilkanaście koralików. Pamiętaj też, że znajdziesz bardziej sztywne oraz elastyczne wersje. Te pierwsze są dostępne często z funkcją wibracji. Przetestuj różne wersje, aby znaleźć ideał!

Wypróbuj także kulki gejszy do stymulacji waginalnej!