darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Feromony

Feromony to Twoja tajna broń, kiedy chcesz pewnym krokiem wyruszyć na podryw. Dlaczego? Ponieważ pozwolą Ci niepostrzeżenie podnieść atrakcyjność i sprawią, że nie oprze Ci się żadna osoba, którą sobie upatrzysz. 

Feromony – zwiększ swoją atrakcyjność!

Bez względu na to, czy chcesz przyciągnąć uwagę Jej czy Jego, w tej kategorii produktów znajdziesz coś więcej niż perfumy. Niewielki flakonik wystarczy, by flirtowanie stało się prostsze niż kiedykolwiek!

Czym są feromony?

Feromony są lotnymi związkami chemicznymi, których wpływ na ludzkie libido oraz odczucia od lat pasjonują naukowców. Choć nie pachną, sprawiają, że osoba, która się nimi spryska, wydaje się bardziej pociągająca niż inne. Nie wierzysz? Wypróbuj i przekonaj się na własnej skórze – zwłaszcza, że w naszym katalogu znajdziesz zarówno feromony dla Pań, jak też feromony dla Panów.

Czym różnią się damskie feromony od męskich? Zasada jest prosta: ich odpowiednia kompozycja ma działać na płeć przeciwną. Ale to nie wszystko. Na Redarena.pl znajdziesz również perfumy z domieszką feromonów, które pełnią jednocześnie dwie role. Z jednej strony zwiększają Twoją atrakcyjność, a z drugiej nadają Twojemu ciału i ubraniu uwodzicielskiego zapachu. Wykorzystaj je nie tylko podczas niewinnego flirtu, ale kiedy chcesz, aby noc zakończyła się naprawdę rozkosznie?

Jak wybrać odpowiednią wersję dla siebie?

Przede wszystkim zwróć uwagę, czy interesujące Cię feromony są damskie, czy męskie. W drugiej kolejności zadecyduj, czy interesuje Cię bezwonna wersja, czy ta perfumowana. Zerknij także na pojemność buteleczki – im mniejsza, tym bardziej poręczna. Taka, która zmieści się w niewielkiej torebce czy kieszeni spodni, przyda się w każdej sytuacji – zawsze będzie pod ręką.

Nie masz pewności, które feromony wybrać? Nie ma problemu. Skontaktuj się, a pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję!

Poznaj również inne kosmetyki erotyczne, które przydadzą się na wieczór we dwoje – olejek lub świeca do masażu, a może dobry lubrykant lub coś na potencję? Możliwości są nieograniczone, a dostawa z naszego sklepu zawsze dyskretna i szybka.