darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Stymulatory powietrzne

Stymulator powietrzny zmienia zasady gry w świecie sex zabawek dla Niej. Jeżeli masz ochotę doświadczyć nieziemskich orgazmów – takich, jakich nie przeżyłaś jeszcze do tej pory – koniecznie sięgnij po któryś z nich. Ekscytujące doznania czekają właśnie na Ciebie!

Jak działa stymulator powietrzny?

Stymulator powietrzny nie wibruje jak tradycyjne gadżety. Większość z nich nawet nie dotyka Twojego guziczka. Ich zadaniem jest wytworzenie specjalnego podciśnienia, które sprawia, że w Twoim ciele zaczyna się roztaczać maksymalna przyjemność. Unikalne wrażenie ssania sprawia, że na szczyt docierasz szybciej niż kiedykolwiek! Te gadżety pracują dyskretnie, ale z mocą, której nie czułaś nigdy wcześniej. Spróbuj raz, by zakochać się na zawsze!

Sięgnij po nie zarówno podczas zabaw solo, jak i wówczas, gdy chcesz urozmaicić grę wstępną z ukochaną osobą.

Pamiętaj: przed przystąpieniem do pieszczot, sięgnij po odrobinę dobrego lubrykantu na bazie wody, aby było jeszcze rozkoszniej!

 

>>Czytaj "Stymulator powietrzny. Poczuj przyjemność jedyną w swoim rodzaju" na naszym blogu

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg