darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory analne dla niej i dla niego

Wibrator klasyczny analny waginalny 20cm 12 trybów
Wibrator klasyczny analny waginalny 20cm 12 trybów
Chwilowo niedostępny

Wibrator analny pozwala odczuć dogłębną i intensywną przyjemność ze stymulacji strefy tylnego wejścia – to wrażliwy punkt męskiego i kobiecego ciała. Dlatego pośród gadżetów w tej kategorii znajdziesz zarówno modele typowo męskie i damskie, jak i uniwersalne. Pewne jest jedno: każdy z nich dostarczy zupełnie nowych wrażeń podczas gry wstępnej i nie tylko. Sięgnij po gadżety z tej kategorii, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia w tym obszarze erotycznej gry!

Czym wyróżnia się wibrator analny?

Wibrator analny jest nieco węższy niż te przeznaczone do stymulacji waginy, aby zapewnić bezpieczną i komfortową penetrację. Wiele z nich nadrabia jednak długością oraz anatomicznym zakrzywieniem – to dzięki niemu każdy z tych gadżetów trafia w punkt ze stymulacją. Pomiędzy nimi odnajdziesz zarówno modele, których kształt imituje naturalnego penisa, jak i minimalistyczne, designerskie.

Pewne jest jedno: te dostępne w naszym sex shopie powstały z higienicznych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów i zapewniają maksymalne wibracje. Wybierz idealny dla siebie!

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYNOW-REDARENA bluemedia-REDARENA paypal-redarena przy-odbiorze-redarena