darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Wibratory analne

Wibrator analny pozwala odczuć dogłębną i intensywną przyjemność ze stymulacji strefy tylnego wejścia – to wrażliwy punkt męskiego i kobiecego ciała. Dlatego pośród gadżetów w tej kategorii znajdziesz zarówno modele typowo męskie i damskie, jak i uniwersalne. Pewne jest jedno: każdy z nich dostarczy zupełnie nowych wrażeń podczas gry wstępnej i nie tylko. Sięgnij po gadżety z tej kategorii, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia w tym obszarze erotycznej gry!

Czym wyróżnia się wibrator analny?

Wibrator analny jest nieco węższy niż te przeznaczone do stymulacji waginy, aby zapewnić bezpieczną i komfortową penetrację. Wiele z nich nadrabia jednak długością oraz anatomicznym zakrzywieniem – to dzięki niemu każdy z tych gadżetów trafia w punkt ze stymulacją. Pomiędzy nimi odnajdziesz zarówno modele, których kształt imituje naturalnego penisa, jak i minimalistyczne, designerskie.

Pewne jest jedno: te dostępne w naszym sex shopie powstały z higienicznych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów i zapewniają maksymalne wibracje. Wybierz idealny dla siebie!

Wibrator klasyczny analny waginalny 20cm 12 trybów
Wibrator klasyczny analny waginalny 20cm 12 trybów
Chwilowo niedostępny

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg