darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory analne dla niej i dla niego

Oddaj się przyjemności docierającej do najwrażliwszego punktu G! Rozkosznie pulsujące wibratory dla mężczyzndostarczają drżenie sprawiające, że odejdziesz od zmysłów. Przekonaj się jak niepowtrzymane podniecenie opanuje Twoje ciało. Wystarczy kilka subtelnych, posuwistych ruchów, aby wibrator dla panówdoprowadził Cię do gwałtownej eksplozji.

Kontrola nad przyjemnością przekazana drugiej osobie

Intensywnie stymulujące wibratory analnewykorzystasz podczas niegrzecznych zabaw – zarówno solo, jak i w duecie. Wystarczy, że zadbasz o nawilżenie i oddasz drugiej połówce kontrolę nad swoją rozkoszą. Analny wibratorsprawdzi się jako urozmaicenie Waszego życia erotycznego i maksymalnie pobudzi zmysły.

Wibratory analne – gorąca rozkosz na wyciągnięcie ręki

Niektóre wibratory dla panówposiadają funkcję ogrzewania. Powolne wsunięcie przyjemnie ciepłego gadżetu od tyłu dodatkowo spotęguje uniesienie, symulując żywego penisa. Wibrator dla mężczyzny dostarczy Ci wrażeń, jakich nigdy wcześniej nie doznałeś, dlatego nie czekaj z jego testem i zatrać się w ekstazie.

Kształt dopasowany do potrzeb

Chcesz, aby wibrator dla mężczyznprzypominał Ci prawdziwego, nabrzmiałego, gotowego do zabawy penisa? Zdecyduj się na igraszki z realistyczną zabawką o żyłkowatej strukturze i zarysowanej żołędzi. Możesz też wypróbować wibratory analneo całkowicie gładkiej lub bulwiastej powierzchni. Pierwsze sprawdzą się znakomicie, jeśli dopiero rozpoczynasz pikantną przygodę z sex gadżetami.

Pobudzająca zmysły, erotyczna kąpiel

Odważ się na eksperymentowanie i zabierz wodoodporny wibrator analny dla mężczyznpod prysznic lub do wanny. Niech zabawa w otulającej, ciepłej wodzie rozpali Cię jeszcze mocniej. Pozwól, aby wibrator dla mężczyznupojnie wypełnił Twoje wnętrze, a jego regulowane wibracje stopniowo przybliżały nadchodzący, nieskrępowany orgazm.