darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Wibratory na palec

Wibrator na palec to niepozorny gadżet, który jednak może dostarczyć wielu rozkosznych doznań. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – możesz bardzo precyzyjnie sterować jego pracą i przyłożyć go tam, gdzie odczuwasz najwięcej przyjemności. Dlatego to akcesorium jest niezwykle popularne wśród naszych Klientów. Spróbuj i Ty!

Jak wykorzystać wibrator na palec?

Wibrator na palec sprawdzają się zarówno podczas samodzielnych zabaw, jak i jako element igraszek z ukochaną osobą. Taki gadżet może założyć na palec kobieta i sama dostarczyć sobie przyjemności – np. pieszcząc przy jego pomocy łechtaczkę. Możesz go również przekazać osobie, z którą spędzasz rozkoszne chwile i pozwolić jej przejąć pałeczkę. Decyzja należy do Ciebie!

Jak wybrać model idealny?

Przygotowaliśmy bogatą gamę wibratorów na palec, a to oznacza, że pomiędzy nimi bez trudu znajdziesz ten, który najlepiej trafi w Twoje potrzeby. Zwróć uwagę na konstrukcję, materiał wykonania oraz tryby pracy. Nie bój się eksperymentować i otwórz się na świat nowych wrażeń!

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg