darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Feromony męskie

Feromony męskie to wyjątkowe lotne substancje, które mogą wpływać na kobiece emocje oraz libido. Są w naturalny sposób wytwarzane przez męski organizm, aby przyciągać przedstawicielki płci pięknej. Ale czasem to nie wystarczy i… trzeba sobie pomóc.

Feromony męskie – sposób na skuteczne uwodzenie

Właśnie w tym celu powstały specjalne feromony męskie w sprayu. Wystarczy, że sięgniesz po nie w odpowiednim momencie i… wzmocnisz swoją atrakcyjność. Zaintryguj ją i przekonaj do siebie. Kto wie? Może dobrze rozpoczęty wieczór zakończy się szaloną nocą i śniadaniem w łóżku?

Jakie feromony męskie wybrać?

W naszym internetowym sex shopie znajdziesz sprawdzone feromony męskie, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. To starannie wyselekcjonowane produkty stworzone przez renomowane marki – ich jakości i bezpieczeństwu można zaufać.

Pytanie jednak: którą spośród wielu wersji wybrać? Ostatecznie decyzję podejmujesz Ty. Masz jednak do wyboru dwie podstawowe wersje:

  • bezzapachowe – idealne, gdy chcesz użyć swoich ulubionych i sprawdzonych perfum. W tej postaci feromony męskie nie będą z nimi kolidować, bo są bezwonne,
  • zapachowe – łączą moc feromonów z uwodzicielską kompozycją zapachową, która dodatkowo „podbija” Twoją atrakcyjność.

Co oprócz feromonów?

Pamiętaj, że feromony znacznie zwiększają Twoją szansę na udany flirt. A skoro tak, bądź przygotowany na wejście na wyższy poziom. Przy okazji zamów dobre prezerwatywy i lubrykant – wtedy nic Cię (nieprzyjemnie) nie zaskoczy! Zamówienie zrealizujemy sprawnie i dyskretnie.

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg