• Kategorie
  • Parametry
  • Masażery typu Body Wand (różdżki)

Masażer typu Body Wand (tzw.różdżki) do ciała są akcesoriami, które zafundują Ci mega intensywne pieszczoty. Takie, dzięki którym sex będzie smakował lepiej, a orgazmy staną się dłuższe i mocniejsze. Masz ochotę tego doświadczyć? Postaw na sprawdzone rozwiązania, które starannie wybrał dla Ciebie zespół Redarena.pl!

Masażer typu Body Wand do ciała: co wybrać?

Masażer typu Body Wand do ciała to niezwykle szeroka kategoria produktów. Łączy je jednak sposób działania – koncentrują się na zewnętrznej stymulacji Twoich stref erogennych, roztaczając intensywne i mocne wibracje. Co ważne, można z nich korzystać zarówno w czasie zabawy solo, gry wstępnej, jak i podczas penetracji. Zapewnią dodatkowe wrażenie i Jej, i Jemu. To absolutne must-have w Twojej sypialni.

Poznaj modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zafunduj sobie szalone doświadczenia, jakich potrzebujesz! Pamiętaj: oferujemy wyłącznie markowe masażery oraz stymulatory – bezpieczne, wydajne i dopasowane do anatomii Twojego ciała.

 

Pamiętaj: przed przystąpieniem do pieszczot, sięgnij po odrobinę dobrego lubrykantu na bazie wody, aby było jeszcze rozkoszniej!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg