• Kategorie
  • Parametry
  • Stymulatory prostaty

Stymulator prostaty to gadżet przeznaczony wyłącznie dla mężczyzny. Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś pieszczot tego obszaru – najwyższy czas to zmienić! To jedna z najważniejszych stref erogennych ciała faceta. Z wykorzystaniem sex gadżetów z tej kategorii, szybko namierzysz „punkt P” i odkryjesz nowy wymiar rozkoszy. Eksperymentuj solo lub w towarzystwie ukochanej osoby – dokładnie tak, jak lubisz!

Jak działa stymulator prostaty?

Stymulator prostaty to specjalny typ sex gadżetu, który ma kształt pozwalający na szybką lokalizację tej strefy erogennej podczas penetracji analnej. Jest odpowiednio zakrzywiony, aby trafił w punkt i pozwolił Ci wykonać wewnętrzny masaż. Możesz to zrobić samodzielnie albo zdać się na osobę, z którą spędzasz upojne chwile.

Pośród akcesoriów, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii, znajdziesz zarówno stymulatory klasyczne, jak i te z funkcją wibracji. Poznaj oba typy gadżetów i znajdź idealny dla siebie.

Dyskretna przesyłka gwarantowana!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg