Sztuczna pochwa z wibracjami stanowi gadżet, po który coraz częściej sięgają panowie. Tunele do masturbacji z wibracjami stanowią alternatywę dla masturbatorów tradycyjnych, w których przyjemność zależy wyłącznie od ruchów użytkownika. Sztuczna pochwa dokładnie imitująca kobiece narządy płciowe wyposażona jest w mechanizm wibrujący, przez co odczuwane przez panów doznania są jeszcze bardziej intensywne. Przed wyborem gadżetu warto jednak dowiedzieć się czego można od niego oczekiwać, a także na co zwracać uwagę przed zakupem. 

 

Spis treści

Różnorodne modele dla panów  

Zalety, z którymi ciężko dyskutować 

Co z higieną gadżetu? 

Dedykowane akcesoria 

 

Wibrująca sztuczna pochwa czy tradycyjny masturbator?

Wibrująca pochwa powstała w ramach opozycji do tradycyjnych masturbatorów  dedykowanych mężczyznom. Jej rozmiary oraz wygląd zależą przede wszystkim od producenta - w ofercie sklepu Redarena znaleźć można między innymi wibrujące masturbatory przypominające kobiecą pochwę, choć nie brakuje również modeli o bardziej dyskretnych formach. Decydując się na zakup wibrującego gadżetu należy przede wszystkim zdawać sobie sprawę z różnic między nim, a masturbatorem tradycyjnym. W pierwszym przypadku urządzenie gwarantuje użytkownikowi niezwykłe doznania dzięki wbudowanemu mechanizmowi wibrującemu. Przyjemność z wykorzystywania tradycyjnych masturbatorów zależy przede wszystkim od intensywności ruchów użytkownika - gadżet nie oferuje od siebie specjalnych doznań. W obu przypadkach tuba masturbatorów może być wyposażona w specjalne wypustki i wgłębienia, które potęgują przyjemność. Jednakże w przypadku niewibrujących gadżetów odczuwane doznania zależą wyłącznie od użytkownika, który sam decyduje o intensywności ruchów podczas zabawy. Dokonując wyboru wibrującego gadżetu nie trzeba przywiązywać specjalnej uwagi do zaleceń producenta odnośnie maksymalnej ilości użycia urządzenia - zazwyczaj przy odpowiedniej higienie można korzystaj z niego wiele razy, podczas gdy tradycyjne sztuczne pochwy często mogą być używane tylko raz.

Zalety, z którymi ciężko dyskutować

Wibrujące masturbatory perfekcyjnie spisują się w czasie treningu wytrzymałości - dzięki nim panowie mogą ćwiczyć hamowanie wytrysku i jego kontrolowanie w czasie zbliżeń z partnerką. Wibracje urządzenia są w stanie w większym stopniu pobudzić członka nawet u najbardziej wymagających użytkowników. Sztuczne pochwy z oferty Redarena posiadają kilka poziomów wibracji, przez co mężczyzna ma pełną kontrolę nad działaniem urządzenia. Najczęściej gadżety te projektowane są do wielokrotnego użytku, co oznacza, że każdorazowa zabawa za pomocą wibratora powinna kończyć się jego wyczyszczeniem. O higienie sztucznej pochwy więcej piszemy w dalszej części artykułu. Nie wolno zapomnieć również o kwestii zasilania - masturbatory wibrujące mogą być zasilane wymiennymi bateriami lub ładowanym akumulatorem. W obu przypadkach gadżet jest w stanie zapewnić nawet kilka godzin zabawy bez utraty mocy i konieczności ponownego ładowania, bądź wymiany baterii. Zasilanie odporne jest na wilgoć, stąd bez obaw można korzystać z masturbatorów również z dodatkowym nawilżeniem.

                           Sztuczna pochwa Lovers Premium Vulcan Masturbator Black                      Sztuczna pochwa SayberX Super

Zanim sztuczna pochwa z wibracjami dostanie się w Twoje dłonie

Ostateczny wybór wibrującej pochwy leży wyłącznie w rękach jej użytkownika. W sprzedaży znaleźć można sztuczne pochwy maksymalnie przypominające kobiece narządy płciowe (zarówno w przypadku wyglądu, jak i dotyku), a także gadżety, których przezroczysta tuba pozwala na swobodne oglądanie członka w czasie masturbacji. Imitujący skórę materiał jest w pełni bezpieczny dla penisa - nie pozostawia na nim otarć, krost, ani innych podrażnień. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sztuczną pochwę dodatkowo nawilżać lubrykantem, który zwiększy przyjemność i ułatwi jej wykorzystywanie. Masturbatory wielokrotnego użytku posiadają kilka poziomów wibracji, a ich budowa to tak zwana konstrukcja zamknięta. Przed zakupem warto sprawdzić długość sztucznej pochwy wskazywaną przez producenta. W odróżnieniu od tradycyjnych masturbatorów o otwartej konstrukcji sztuczna pochwa wibrująca pozwala bowiem na korzystanie z niej członkom o określonych rozmiarach.

 

Co z higieną gadżetu?

Z uwagi na możliwość wielokrotnego wykorzystywania wibrującej sztucznej pochwy konieczne jest jej czyszczenie po każdym użyciu. W tym celu konieczne będzie dokładne umycie wyjmowanej wkładki gadżetu, a także spryskanie jej środkiem antybakteryjnym. Zabieg ten ma na celu usunięcie nieczystości z wnętrza pochwy, a także wyeliminowanie obecnych w niej bakterii i nieprzyjemnego zapachu. W kategorii "Drogeria erotyczna" na stronie Redarena znaleźć można środki dedykowane gadżetom erotycznym, które nie tylko dbają o ich higienę, lecz przede wszystkim są bezpieczne dla materiałów, z których wykonane zostały urządzenia. Po umyciu sztucznej pochwy nie można zapomnieć o jej dokładnym wysuszeniu. Tylko całkowicie pozbawiony wilgoci wkład może być ponownie umieszczony w gadżecie, zapobiegając tym samym rozwojowi niebezpiecznych drobnoustrojów. Zazwyczaj w zestawie z nabywaną pochwą wibrującą sprzedawane są specjalne woreczki służące do przechowywania urządzenia do czasu kolejnego użycia. Rekomenduje się, by to właśnie w nich przechowywane były gadżety, które odizolowane są od zewnętrznych czynników takich jak nieczystości, czy ostre przedmioty.

 

Pochwa z wibracjami i dedykowane jej akcesoria

Wibracje w sztucznej pochwie to nie jedyne udogodnienie, na które mogą liczyć użytkownicy. Producenci przygotowali bowiem serię akcesoriów, dzięki którym zabawa za pomocą masturbatora jest jeszcze przyjemniejsza. Tym samym użytkownik może korzystać z lubrykantów, których zadaniem jest nawilżenie wnętrza sztucznej pochwy, a więc zwiększenie przyjemności w czasie korzystania z gadżetu. Ich działanie może dawać efekt rozgrzewający lub chłodzący i wszystko zależy od tego, na jaki lubrykant zdecyduje się użytkownik. Warto pamiętać by wybierać jedynie te środki, których skład oparty jest na wodzie. Lubrykanty silikonowe mogą bowiem niszczyć wkłady masturbatorów. Ciekawą propozycją są również specjalne ogrzewacze, które zwiększają temperaturę urządzenia do temperatury ciała - te również dostępne są w ofercie sklepu Redarena. Poza tym wśród dodatkowych akcesoriów dostępne są wymienne wkłady, czy regulowane uchwyty do masturbatorów.


>> Czytaj pikantne
opowiadania erotyczne <<