darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Masażery punktu G

Nie możesz powstrzymać narastającego podniecenia? Palący ogień ogarnia całe Twoje ciało? Czujesz, że zabawa łechtaczką nie zagwarantuje Ci maksymalnego spełnienia i pragniesz więcej? Wibratory do punktu G mogą dać Ci wszystko, czego potrzebujesz. Odważ się wsunąć jeden z nich głęboko w swoje rozpalone, wąskie wnętrze. Jego zakrzywiona końcówka dotrze prosto do najwrażliwszego celu. Wystarczy tylko kilka pchnięć, aby wibrator punktu G doprowadził Cię do szaleństwa. Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Nie powstrzymasz okrzyku ekstazy

Masażer łechtaczki to jedna z możliwych modyfikacji, którymi charakteryzują się intensyfikujące doznania wibratory. Punkt G pobudzany dodatkowo przez obracającą się główkę zagwarantuje Ci przyjemność, od której nie będziesz w stanie się uwolnić. Regulowane tryby ekscytujących wibracji oraz możliwość kontrolowania ich przy pomocy pilota sprawią, że staniesz się wilgotna po samym spojrzeniu na niegrzeczny wibrator.

G (Twój najbardziej czuły punkt) oraz łechtaczka masowane jednocześnie? To musi zakończyć się euforycznym, głośnym szczytowaniem.

Wibratory punktu G – niegrzeczni towarzysze podczas kąpieli

Zdecyduj się na rozpalający zmysły eksperyment i zabierz wodoodporny wibrator do punktu G do wanny lub pod prysznic. Przekonaj się, jak upojne mogą być pikantne igraszki solo. Wyobraź sobie, jak rozgrzewająca woda otula Twoje łaknące wrażeń ciało, a ciasną, oczekującą pieszczot dziurkę powoli wypełnia upojnie drżący masażer punktu G. Niech zaskoczy Cię intensywność odczuwanej rozkoszy!

Wyuzdane figle z drugą połówką

Zobacz, jak nabrzmiały i bliski ekstazy stanie się Twój partner, kiedy podczas ostrych zabaw w duecie wyciągniesz długi, gładki wibrator. Punkt G stymulowany za pomocą pulsującego gadżetu w połączeniu z pieszczotami w wykonaniu drugiej połówki spowoduje, że Twój orgazm będzie trwał w nieskończoność. Nakręcony Twoją przyjemnością partner zaszczyci Cię eksplozywnym finiszem. Podsycające podniecenie wibratory punktu G sprawdzą się szczególnie podczas zmysłowej gry wstępnej.