• Kategorie
  • Filtry
  • Wibratory punktu G

Wibratory punktu G trafiają w najbardziej wrażliwy punkt erogenny kobiecego ciała. Znajduje się na tylnej ściance Twojej waginy, a umiejętnie stymulowany, pozwoli Ci przeżyć niejeden maksymalnie intensywny orgazm. Abyś mogła go pieścić komfortowo, potrzebujesz gadżetu o odpowiednim kształcie i długości. Znajdziesz go właśnie tutaj!

Jak działają wibratory punktu G?

Wibratory punktu G różnią się od tych klasycznych konstrukcją. Są delikatnie wygięte i dłuższe – tak, abyś mogła dotrzeć z rozkosznymi wibracjami do tej czułej strefy – prosto do celu! Nawet, jeśli jesteś początkująca, bez trudu poradzisz sobie ze zlokalizowaniem tego wyjątkowego punktu. A gdy raz Ci się uda… rozkoszy nie będzie końca!

Który model wybrać?

Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone akcesoria stymulujące punkt G – każdy z wibratorów spełni się w tej roli idealnie. Wybierając, zastanów się, czy dodatkowo masz ochotę na stymulację łechtaczki oraz na jak intensywne wibracje masz ochotę. Pamiętaj: te gadżety doskonale współpracują z lubrykantami na bazie wody. Upewnij się, że masz w zanadrzu ten erotyczny kosmetyk.


>> Czytaj "Wibrator do punktu G – spraw sobie nieopisaną przyjemność" na naszym blogu

darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg